verslo administravimo bakalauro programas jungtinėse Amerikos Toronto Kanada

Geriausios Verslo administravimo bakalauro programos jungtinėse Amerikos Toronto Kanada 2018

Magistras

Verslo administravimo bakalauro laipsnis paprastai yra suteikiamas sėkmingai verslo studijas, kurios įprastai trunka ketverius metus pabaigusiems specialistams. Šio tipo studijų programos yra orientuotos į esminius verslo principus. Tačiau studentai taip pat dažnai gali rinktis ir tam tikrą specializaciją bei rinktis laisvai pasirenkamuosius dalykus ir taip prisidėti prie jų išsilavinimo.

Kanada yra geriausia šalis siekti savo aukštąjį išsilavinimą, jei esate interaktyvus asmuo. Beveik kiekviena etninė grupė yra atstovaujama Kanados todėl ji 'sa daugiakultūrėje visuomenėje. Kalbos barjeras nėra problema užsienio studentams, Kanada laikoma pasaulis 's lyderis kalbos mokymą.

Tai didžiausias miestas Kanados, ir švietimo sektoriuje yra tiek daug klestėjo šiame mieste. Daugelis universitetų ir kolegijų, kurie nustatyti savo centrus čia tarnauti žmonėms, kalbant apie aukštojo mokslo atžvilgiu. Siūlo patogią aplinką studentų mokymosi, per institucijas, pavyzdžiui, Toronto universiteto miestas matė daug tobulėti savo profesinės kursus.

Peržiūrėti visas verslo administravimo programas jungtinėse Amerikos Toronto Kanadoje 2018

Skaityti Daugiau

Verslo Administravimo Bakalauras Valdymo (BBA)

University of Toronto
Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2018 Kanada Toronto

Toronto Scarborough universitetas siūlo verslo administravimo (BBA) laipsnį studentams baigusiems vieną iš specialistų rengimo programos vadybos bakalauro. Mes taip pat siūlome kooperatyvas versija valdymo programa, taip pat ne "Co-op sertifikatas Verslo ... [+]

Verslo administravimo bakalauras vadybos (BBA)

Mokymo programos dizaino vadybos vadovaujasi mūsų misija, kurią taip: "The Vadybos katedros misiją Toronto Scarborough universitetas yra teikti mūsų studentus su geriausia iš anksto profesinę bakalauro vadybos išsilavinimą Kanadoje. Ypatingą dėmesį skiriant mūsų Co-op švietimo modelio, mes siekiame teikti nuoseklią mokymosi patirtį, kuri vienu metu moko valdymo įgūdžius ir stiprina gebėjimą mąstyti analitiškai apie vadybinių, ekonominių ir visuomenės problemas ir galimybes. Mūsų dėstytojai dalyvauja šalies ir tarptautiniu mastu pripažintų mokslinių tyrimų, kurie paankstina sienas žinių, tarnauja mūsų bendruomenės interesus ir suteikia naujų įžvalgų mūsų studentams. Mes pagerins mūsų mokinių esamus ir būsimus patirtimi kuriant ir palaikant glaudžius ryšius su privataus ir viešojo sektoriaus organizacijų, padedant mokiniams tiltas tarp mokslo ir užimtumo atotrūkį, ir teikiant nuolatinę ir gyvą ryšį tarp esamų ir buvusių studentų departamentas. "Toronto Scarborough universitetas siūlo verslo administravimo (BBA) laipsnį studentams baigusiems vieną iš specialistų rengimo programos vadybos bakalauro. Mes taip pat siūlome kooperatyvas versija valdymo programa, taip pat ne "Co-op sertifikatas Verslas.... [-]