Verslo administravimo bakalauras chengdu, Sichuan Kinija

Geriausios Verslo administravimo bakalauro programos chengdu, Sichuan Kinija 2018

Magistras

Verslo administravimo bakalauro laipsnis paprastai yra suteikiamas sėkmingai pabaigusiems pirmosios pakopos verslo studijų programas. Šio tipo studijos paprastai trunka nuo trejų iki ketverių metų. Šis bakalauro laipsnis studentams gerokai padidina jų galimybes konkurencingoje darbo rinkoje, o taip pat ir atveria tolimesnių studijų galimybes.

Švietimo ir mokslo ministerija vykdo švietimo Kinijoje. Vyriausybė dažnai teikia dalinį finansavimą aukštojo mokslo techninių ir viešosios universitetuose. Kinijos vyriausybė taip pat sukūrė akademinę programą, kuri leidžia tuos su profesinių įgūdžių mokiniams ugdyti savo talentus.

Nors pietvakarių Kinijoje, manau, Čengdu, kaip tobulas srityje grįsti savo aukštojo mokslo tikslų. Kai kurie iš didžiausių institutų ir universitetų yra čia, ir studentai turi aukštos šansai puikių šios gerai veikiančios centruose. Švietimas šiame regione, žinoma, atnešė puikių pokyčiai.

Peržiūrėti visus verslo administravimo programas chengdu, Sichuan Kinijoje 2018

Skaityti Daugiau

Bakalauro Sup'est - BBA

ICN Business School
Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2018 Kinija Čengdu, Sičuanas

TKT bakalauras SUP'EST laipsnis yra programa, leidžianti studentams įgyti: pagrindai įmonių valdymo (ekonomika, teisė, IT, apskaitos, vadybos ...), vyriausioji pardavimui "įrankiai, komunikacijos ir rinkodaros, ir stiprus žinių apskritai kultūra. [+]

Prisijunkite prie TKT bakalauras SUP'EST programą studijuoja Nancy-Metz (Prancūzija) arba Niurnbergas (Vokietija)!

TKT bakalauras SUP'EST laipsnis yra programa, leidžianti studentams įgyti: pagrindai įmonių valdymo (ekonomika, teisė, IT, apskaitos, vadybos ...), vyriausioji pardavimui "įrankiai, komunikacijos ir rinkodaros, ir stiprus žinių apskritai kultūra.

Suteikiamas kvalifikacinis laipsnis: TKT bakalauras SUP'EST laipsnis - laipsnis Prancūzijos vyriausybės patvirtintas.

Ministerija Aukštojo mokslo Visa patvirtinimo: ICN Business School yra įgaliojamas pagal aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų ministerija sudaryti bakalauro laipsnį sėkmingų absolventų jos 3 metų po bakalaureato programą TKT bakalauras SUP'EST. ... [-]