Verslo administravimo bakalauro laipsnis hangzhou Kinija

Geriausios Verslo administravimo bakalauro programos hangzhou Kinija 2018

Magistras

Verslo administravimo bakalauro laipsnis (angliškai jis vadinamas Bachelor of Business Administration is yra trumpinamas BBA) - tai pirmosios pakopos akademinis laipsnis, kuris yra suteikiamas sėkmingai šio pobūdžio studijas baigusiems studentams. Dieninės šio tipo studijos paprastai trunka apie ketverius metus. Šio tipo studijas pasirinkę studentai paprastai nagrinėja tokias temas kaip komercija ir verslas.

Švietimo ir mokslo ministerija vykdo švietimo Kinijoje. Vyriausybė dažnai teikia dalinį finansavimą aukštojo mokslo techninių ir viešosios universitetuose. Kinijos vyriausybė taip pat sukūrė akademinę programą, kuri leidžia tuos su profesinių įgūdžių mokiniams ugdyti savo talentus.

Ieškoti verslo administravimo programas hangzhou Kinijoje 2018

Skaityti Daugiau

Verslo Administravimo Bakalauras (anglų Kalba)

Hangzhou Dianzi University
Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2018 Kinija Hangdžou

Šia programa siekiama ugdyti talentus, kurie gali prisitaikyti prie šiuolaikinio pasaulio visuomenės poreikius. Kvalifikuoti absolventai turi suprasti bendrą Kinijos žinias, kinų ekonomikos ir prekybos padėties. [+]

Verslo administravimo bakalauras (anglų kalba)

Laipsnis: bakalauro valdymo

Programos pavadinimas: verslo administravimas

Programos trukmė: 4 metai

Tikslas:

Šia programa siekiama ugdyti talentus, kurie gali prisitaikyti prie šiuolaikinio pasaulio visuomenės poreikius. Kvalifikuoti absolventai turi suprasti bendrą Kinijos žinias, kinų ekonomikos ir prekybos padėties, taip pat kinų kultūrą. Jie turi išmokti žinias ir gebėjimus vadybos, ekonomikos, teisės ir kompiuterio, ir tt, ir yra konkurencingi darbo metu verslo įmonių ir vyriausybės departamentų aukštos inovacijų ir pritaikymo gebėjimus.

Baigus reikalingus kreditus studentai galės:

Master pagrindinę teoriją vadybos mokslo ir ekonomikos bei žinių apie atitinkamų įstatymų ir teisės aktų.... [-]