Verslo administravimo bakalauras harbinas Kinija

Geriausios Verslo administravimo bakalauro programos harbinas Kinija 2018

Magistras

Verslo administravimo bakalauro laipsnis (angliškai jis vadinamas Bachelor of Business Administration is yra trumpinamas BBA) - tai pirmosios pakopos akademinis laipsnis, kuris yra suteikiamas sėkmingai šio pobūdžio studijas baigusiems studentams. Dieninės šio tipo studijos paprastai trunka apie ketverius metus. Šio tipo studijas pasirinkę studentai paprastai nagrinėja tokias temas kaip komercija ir verslas.

Kinija, oficialiai Žmonės 's Republic of China, yra suvereni valstybė, įsikūrusi Pietryčių Azijoje. Tai pasaulis 's labiausiai gyventojų šalis, turinti daugiau nei 1350000000 gyventojų.

Peržiūrėti verslo administravimo programas harbinas Kinijoje 2018

Skaityti Daugiau

Bakalauro Verslo Administravimo

Harbin Institute Of Technology
Su bendrabučiu Dieninės September 2018 Kinija Harbin

Tyrimų kryptis: Vadybos pagrindai, rinkodaros, techninės ekonomikos, rinkos tyrimai ir prognozė ir organizacinė elgsena [+]

Bakalauras, verslo administravimo

Tyrimų kryptis: Vadybos pagrindai, rinkodaros, techninės ekonomikos, rinkos tyrimai ir prognozė ir organizacinė elgsena.

Harbinas technologijos institutas

Įkurta 1920 metais, Harbinas technologijos institutas yra nacionaliniu mastu pripažintų tarpdisciplininis mokslinių tyrimų ir mokymo įstaiga apimanti trijų provincijų-Harbin Campus (Heilongjiang), Weihai CAMPUS (Shandong) ir "Shenzhen" Graduate School (Guangdong). HIT chartijos narys Kinijos universiteto Sąjungos (S9); jos pagrindinės stipriosios toliau Moksliniai tyrimai ir inžinerijos technologijų, su stipriais fakultetų valdymo, laisvųjų menų, ekonomikos ir teisės. HIT gerai savo kelią siekiant, kad yra pasaulinės klasės universitetų tikslą.... [-]