Filter
Verslo Administravimas
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti verslo administravimo programas - Kompiuterijos mokslai

Verslo administravimo, arba BBA bakalauro, yra tarptautiniu mastu pripažinta švietimo pasiekimų dažnai užsitikrino maždaug per ketverius metus, ir ji yra laikoma ir mokėjimo nurodymas tam tikroje akademinėje srityje.

Tiesiog kas yra Kompiuterių mokslo BBA? Šis griežtas, išsamus studijų programa apima intensyvų tyrimą daugelio temų, susijusių su nuolat besikeičiančios srities informatikos. Studentai turėtų tikėtis glaudaus tyrimą matematikos ir gamtos mokslų, įskaitant dalykų, pavyzdžiui, akmenys, Tiesinė algebra, tikimybės, statistika ir diferencialinių lygčių, among others. Papildoma Uždaryti dėmesys dažnai skiriamas į pranešimus kaip skaičiavimo, informacinių technologijų ir kompiuterių operacinių sistemų, o kai kompiuterių mokslo programų įdėkite papildomą dėmesį temas kaip technologijos, grafikos ir daugialypės terpės.

Absolventai informatikos bakalauro studijų programų paprastai įsidarbinti daugelyje pelningų pozicijų visame pasaulyje įvairovė.Jie dažnai uždirba gerokai didesnius atlyginimus nei, ir yra dažnai samdyti daugiau, tuos, kurie kompiuterių mokslo pramonės, be laipsnių.

Studijų sąnaudos skiriasi iš vieno kompiuterio mokslas studijų programos į kitą, remiantis veiksnių, pavyzdžiui, šaliai, per kurią ji siūloma ir pačios programos populiarumą. Suinteresuoti asmenys turėtų patikrinti su kiekviena interesų laiku narystės ir studijų informacijos mokykloje.

Kompiuterių mokslo laipsnis turėtojai yra didelė paklausa visame pasaulyje. Daugelis absolventų šių programų eiti tapti kompiuterių analitikų, programinės įrangos kūrėjai, kompiuterinių sistemų inžinierius ar duomenų bazių administratoriai. Kiti tapo interneto svetainių kūrėjai, kompiuterių programuotojų ar IT specialistai. Kiti dar grįžti į klasę gauti dar didesnį laipsnį kompiuterių mokslo ar panašios disciplinos su viltimis plečiant jų uždarbio potencialą dar labiau arba galiausiai mokyti informatikos bent kolegialaus lygiu.

Daugybė kompiuterių mokslo kursus egzistuoja visame pasaulyje, ir jie yra išsamus mūsų duomenų bazėje. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Kompiuterijos mokslai

Häme University of Applied Sciences (HAMK)

HAMK siūlo didelį verslo administravimo bakalauro laipsnį IKT srityje - dirbdamas su praktine technologija, turinčia šiuolaikinio verslo dėmesį. ... [+]

Kompiuterių programų laipsnio turinys

HAMK siūlo didelį verslo administravimo bakalauro laipsnį IKT srityje - dirbdamas su praktine technologija, turinčia šiuolaikinio verslo dėmesį.

Bakalauro laipsnį verslo administravimo, kompiuterių programose yra 210 kreditų ir baigiamas per 3,5 metus.

3,5 metų studijų programa

Pagrindinės kompetencijos studijos Kompiuterių programose apima platų programavimo temų spektrą. Jūs išmoksite daugiausia šiandien naudojamas programavimo kalbas ir technologijas. Tyrimai taip pat apima, pvz., Naudotojo sąsajos dizainą, operacines sistemas, interneto svetainių kūrimą, duomenų bazes, debesų operacijas, programinės įrangos robotiką, verslą ir inovacijas, tikimybę ir statistiką. Po to jūs pasirinksite tyrimus pagal savo interesus ir susitelkite, pvz., Prie papildomos realybės, dirbtinio intelekto ar didelių duomenų. Taip pat bus galima pasirinkti profiliavimo studijas iš kitų studijų programų.... [-]

Suomija Hämeenlinna Riihimäki Valkeakoski Forssa  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
42 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba