BACHELORSTUDIES

Palyginti 4 verslo administravimo programas - Logistikos vadybos studijos

BBA stendai bakalauro verslo administravimo. Tai bakalauro laipsnį sukurta siekiant suteikti studentams gerą apžvalgą įvairiais aspektais ūkinės veiklos. Skirtingai nuo kai kurių kitų verslo programų, kurios yra sutelktos apie studijas viena sritis, gylis, BBA laipsnis dažnai reikalauja, kad mokiniai pamokas keliose skirtingose ​​srityse verslo valdymui.

Kas yra logistikos valdymas BBA? Šis laipsnis moko studentus, kaip logistikos telpa į didesnius dienos į dieną veiklai sėkmingo verslo. Logistikos vadyba reiškia verslo tiekimo grandinės, kuri apima vis prekes iš verslo objekto į galutinę paskirties vietą efektyviausiu būdu dalį. Dažnai logistikos valdymas yra glaudžiai susijusi su finansų ir žmogiškųjų išteklių pusėje verslo, kuris yra, kodėl BBA gali būti naudinga tiems, kurie domisi šioje srityje.

Didžiausia nauda iš logistikos vadybos BBA yra tai, kad vietos svarbų aspektą verslo operacijas tinkamame kontekste. Užuot tiesiog sutelkiant dėmesį į logistikos laipsnis programa orientuota į kitų padalinių, kurie prisideda prie sėkmingo logistikos valdymas.

Iš logistikos vadybos BBA kaina svyruoja nuo institucijose. Tačiau, kaip tai paprastai ketverių metų studijų programa, išlaidos gali būti atitinkamai įvertintas.

Tie, su logistikos valdymo laipsnį gali patekti įvairių sričių. Tai yra vis svarbesnis plotas specializacijos naujų absolventų dėl technologijų pažangos, kurie sąlygotų klientams tikėtis pristatymo, kad atvyksta anksčiau ir yra tikslesnis nei bet kada anksčiau. Absolventai šioje srityje gali eiti dirbti veikianti bendrovė, arba pradėti konsultacinė verslo ir dirbti pagal sutartį.

Nesvarbu, kur jūs esate ir ką jūsų tvarkaraštis, ten yra logistikos valdymo programą, paskelbtą internete, kad atitiktų jūsų mokymosi poreikius BBA. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.

4 Rezultatai Logistikos vadybos studijos Filter

BBA tarptautiniame logistikos vadyboje

Breda University of Applied Sciences
BBA
<
Dieninės
<
3&nbsp;-&nbsp;4 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Ar matote, kad „iPad“ laiko jį į parduotuvių lentyną? Ar užkertate kelią ligoninėms, turinčioms ilgus laukimo sąrašus? Ar esate atsakingas už lankytojų srautus oro uoste? Visk ...

Skaityti daugiau

BBA, logistikos ir tiekimo grandinės valdymas

American University In the Emirates
BBA
<
4 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Atsižvelgiant į naujus užimtumo potencialus, svarbiausia AUE specializacija vertinama atsižvelgiant į pasaulinę ekonomiką. Verslo administravimo kolegija logistikos ir tiekimo ...

Skaityti daugiau

BBA transporto valdymo ir logistikos

American University Of Technology
BBA
<
Dieninės
Anglų
Universiteto miestelis

Transporto valdymo prižiūri kūrimą ir priežiūrą transportavimo sistemų. Laivybos verslo yra svarbus ir naujas įdomias pagrindinis. Šis svarbus tarnauja plinta laivybos verslą ...

Skaityti daugiau

Verslo administravimo bakalauras logistikos valdymo

St. Theresa International College
BBA
<
Dieninės
<
4 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Logistika yra sparčiai augančios pramonės, pilnas galimybių ir augimo. Dėl pramonės sėkmės A logistikos kvalifikacija tapo tarp trokštantis verslo specialistams sąlyga. ...

Skaityti daugiau