Verslo administravimo bakalauro programos Makao

Palyginti 2 geriausias verslo administravimo programas Makao - 2018

Magistras

Verslo administravimo bakalauras - tai akademinis laipsnis, kuris yra suteikiamas sėkmingai pabaigusiems pirmosios pakopos akademines su verslu glaudžiai susijusias studijas. Dauguma šio tipo studijų programų trunka nuo trejų iki ketverių metų.

Jei norite patirti geriausius laikus Kinijoje, tada studijuoti Makao. Makao duos jums kvapą momentą, kaip jums likti už metus šalyje per įvairių lygių. Jums patiks spalvingas savybes ir šalies reljefas.

Jau šiandien pradėkite savo verslo administravimo bakalauro programą Makao - 2018

Skaityti Daugiau

Verslo Administravimo Bakalauras Rinkodara

Macao Polytechnic Institute
Su bendrabučiu Dieninės 4 metų August 2018 Makao

Šios programos tikslas yra suteikti įgūdžių ugdymo ir žinių teorinių ir taikomųjų aspektų rinkodaros sistemą. Be to, ji yra praplėsti žinias apie tarptautinius ir pramonės rinkodaros strategijas, Integruotos marketingo komunikacijos, paslaugų rinkodaros ir tyrimų srityje. [+]

Tikslai

Šios programos tikslas yra suteikti įgūdžių ugdymo ir žinių teorinių ir taikomųjų aspektų rinkodaros sistemą. Be to, ji yra praplėsti žinias apie tarptautinius ir pramonės rinkodaros strategijas, Integruotos marketingo komunikacijos, paslaugų rinkodaros ir tyrimų srityje.

Karjeros galimybės

Daugelis karjeros galimybės yra teikiama viešose ir verslo sektoriuose, pavyzdžiui, rinkodaros analizę, produktų valdymo, profesionalių pardavimo, pardavimų valdymo, pardavimų skatinimo, reklamos ir kitų klientų aptarnavimo / lyderio pozicijas kompiuterio.

Absolventai gali pasirinkti tęsti savo studijas užsienyje universitetų, Makao politechnikos institutas artikuliacija arba bet kokius kitus universitetus jie norėtų studijuoti.... [-]


Verslo Administravimo Bakalauras į žaidimų Ir Poilsio Valdymo

Macao Polytechnic Institute
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 4 metų August 2018 Makao

Programa jungia teorijas su vietinėmis žiniomis ir pramonės patirtį, kurios tikslas parengti aukštos kokybės valdymo personalą Makao žaidimų pramonės. Integruoti teorijos ir praktikos, kursai yra veiksmingi padedant didėjimo mobilumą žaidimų specialistus, taip pat padėti tiems, kurie norėtų prisijungti prie žaidimų pramonės sukurti tvirtą pagrindą teorijos ir praktinių įgūdžių. [+]

Tikslai

Programa jungia teorijas su vietinėmis žiniomis ir pramonės patirtį, kurios tikslas parengti aukštos kokybės valdymo personalą Makao žaidimų pramonės. Integruoti teorijos ir praktikos, kursai yra veiksmingi padedant didėjimo mobilumą žaidimų specialistus, taip pat padėti tiems, kurie norėtų prisijungti prie žaidimų pramonės sukurti tvirtą pagrindą teorijos ir praktinių įgūdžių. Pristatymo būdas yra labai lanksti, siūlanti lygiagrečias sesijas ryte ir vakare klasėje, kad tiek vidurinių mokyklų absolventams ir darbo asmenis vykdyti programą.

Karjeros galimybės

Viešosios ir privačios įmonės, žaidimų pramonės.

Studijų planas

Metai 1 Dalykai ... [-]