Verslo administravimo bakalauro programos - Mada

Palyginti 2 verslo administravimo programas - Mada

Mada

BBA yra verslo administravimo bakalauro laipsnį programa, kuri rengia studentus dirbti verslo pusės įvairių pramonės šakų įvairovė bakalauras. Studentai siekia šią programą yra skatinami mokytis platų verslo temomis, įskaitant valdymo, rinkodaros, apskaitos ir žmogiškųjų išteklių. Galutinis tikslas yra sukurti gerai suapvalinti verslo vadovų, kurie gali prisitaikyti prie įvairių darbo aplinkoje.

Kas yra BBA Mada? Atsakymas į šį klausimą yra susijęs kad, pločio ir plotis mados industrijoje kaip visumos supratimą. Nors mados dirba daug kūrybingų žmonių, kurie projektuoti ir kurti drabužius, ji taip pat turi klestinčią verslo pusę. Tie, kurie dalyvauja mados ant verslo pabaiga gali sukurti rinkodaros naujų mados linijų, valdyti tiekimo linijų pagrindinių drabužių mažmenininkų arba baigti apskaitą keletas iš geriausių mados namų.

Mada laipsnis yra geras būdas sužinoti apie verslo pusės mados industrijoje.Tai yra puikus įgūdžių turėti, jei jūs planuojate pradėti savo mados liniją, arba jei jūs tiesiog norite būti arčiau pramonės faktiškai tampa dizaineris.

Iš mados laipsnį sąnaudos skiriasi priklausomai nuo to, ką mokyklos studentas pasirenka dalyvauti. Svarbu prisiminti, kad BBA paprastai ketverių metų studijų programa ir išlaidos turi būti atitinkamai apskaičiuotas.

Tie, kurie bakalauro 's laipsnį mados gali dirbti mados namų arba stambių mažmenininkų, parduodančių drabužius. Jie gali būti įtraukti į valdymo, finansų, rinkodaros ar žmogiškųjų išteklių. Nuo BBA laipsnis yra skirtos suteikti studentams gretutinių verslo daugelyje skirtingų sričių apžvalgą, jie taip pat suteikia galimybę judėti tarp departamentų tam tikroje įmonėje.

Pirmieji savo BBA mados internete yra puikus būdas tai padaryti nebrangiai ir iš bet kur pasaulyje.Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.

 

Skaityti Daugiau

Bachelor of Business Administration (BBA) in Fashion Merchandising

LIM College
Su bendrabučiu Dieninės September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos New York

From conception and development through communication and selling merchandise, this major will prepare you to take your fashion career in almost any direction. [+]

Fashion Merchandising

Bachelor of Business Administration (BBA), Bachelor of Professional Studies (BPS), Associate in Occupational Studies (AOS), Associate in Applied Science (AAS in Fashion Merchandising & Management)

From conception and development through communication and selling merchandise, this major will prepare you to take your fashion career in almost any direction.

Some of the Courses You Can Take Digital Tools for Fashion Presentations Event Planning Essentials Fabric for Fashion Product Development and Merchandising Retailing: Global & Omni, Sustainability and the Future of Fashion Some of the Careers You Could Pursue Buying Digital Trend Forecasting Event Planning Styling Product Development Sustainability [-]

Mada rinkodaros ir vadybos

Northwood University
Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Midland

Kaip FMM absolventas, galite patirti karjeros galimybes gausybė. Ar norėtumėte būti atributikos pirkėjas, atributikos planuotojas, mados žurnalistas, rinkos tyrėju, parduotuvės vadybininkas, atributikos paskirstytuvą, vaizdo MERCHANDISER, gamintojo atstovas, tendencija prognozuotojas, stilistas, katalogas plėtros specialistas, stilius direktorius, svetainės koordinatorių, dizaineris, ar verslininkas? [+]

Žingsnis žingsnis, žingsnis po žingsnis, pauzė. Ranką ant klubo, savo ruožtu, savo ruožtu, nugara. Jūs ploti, bet ne nuo modelio.

Tai buvo bauda gabalas mados, muzikos buvo teisus užuomina ir apšvietimo nustatyti geriausią nuotaiką. Mada veikia jūsų kraujyje. Jūs suprantate savo svarbą. Jūs matote, kai jūs einate į parduotuves-how gabalai kartu sudėjus ant Manekenai, kaip atspaudai ir audinių tekstūros dirbti kartu kaip menas. Jūs perkate mados žurnalų tik išplėšti skelbimus, kad radote įkvepiantis, kūrybingas, ir pageidautina. Ką mes dėvėti įtakoja suvokimą, apie save, apie kitus, ir mūsų kultūrą. Prieš pirmasis žodis yra kalbama, mes padaryti įspūdį; ir jūs žinote, pirmasis yra svarbiausia.... [-]