Verslo administravimo bakalauro programos - Mada

Palyginti 3 verslo administravimo programas - Mada

Mada

BBA yra verslo administravimo bakalauro laipsnį programa, kuri rengia studentus dirbti verslo pusės įvairių pramonės šakų įvairovė bakalauras. Studentai siekia šią programą yra skatinami mokytis platų verslo temomis, įskaitant valdymo, rinkodaros, apskaitos ir žmogiškųjų išteklių. Galutinis tikslas yra sukurti gerai suapvalinti verslo vadovų, kurie gali prisitaikyti prie įvairių darbo aplinkoje.

Kas yra BBA Mada? Atsakymas į šį klausimą yra susijęs kad, pločio ir plotis mados industrijoje kaip visumos supratimą. Nors mados dirba daug kūrybingų žmonių, kurie projektuoti ir kurti drabužius, ji taip pat turi klestinčią verslo pusę. Tie, kurie dalyvauja mados ant verslo pabaiga gali sukurti rinkodaros naujų mados linijų, valdyti tiekimo linijų pagrindinių drabužių mažmenininkų arba baigti apskaitą keletas iš geriausių mados namų.

Mada laipsnis yra geras būdas sužinoti apie verslo pusės mados industrijoje.Tai yra puikus įgūdžių turėti, jei jūs planuojate pradėti savo mados liniją, arba jei jūs tiesiog norite būti arčiau pramonės faktiškai tampa dizaineris.

Iš mados laipsnį sąnaudos skiriasi priklausomai nuo to, ką mokyklos studentas pasirenka dalyvauti. Svarbu prisiminti, kad BBA paprastai ketverių metų studijų programa ir išlaidos turi būti atitinkamai apskaičiuotas.

Tie, kurie bakalauro 's laipsnį mados gali dirbti mados namų arba stambių mažmenininkų, parduodančių drabužius. Jie gali būti įtraukti į valdymo, finansų, rinkodaros ar žmogiškųjų išteklių. Nuo BBA laipsnis yra skirtos suteikti studentams gretutinių verslo daugelyje skirtingų sričių apžvalgą, jie taip pat suteikia galimybę judėti tarp departamentų tam tikroje įmonėje.

Pirmieji savo BBA mados internete yra puikus būdas tai padaryti nebrangiai ir iš bet kur pasaulyje.Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.

 

Skaityti Daugiau

Mada rinkodaros ir vadybos

Northwood University
Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Midland

Kaip FMM absolventas, galite patirti karjeros galimybes gausybė. Ar norėtumėte būti atributikos pirkėjas, atributikos planuotojas, mados žurnalistas, rinkos tyrėju, parduotuvės vadybininkas, atributikos paskirstytuvą, vaizdo MERCHANDISER, gamintojo atstovas, tendencija prognozuotojas, stilistas, katalogas plėtros specialistas, stilius direktorius, svetainės koordinatorių, dizaineris, ar verslininkas? [+]

Žingsnis žingsnis, žingsnis po žingsnis, pauzė. Ranką ant klubo, savo ruožtu, savo ruožtu, nugara. Jūs ploti, bet ne nuo modelio.

Tai buvo bauda gabalas mados, muzikos buvo teisus užuomina ir apšvietimo nustatyti geriausią nuotaiką. Mada veikia jūsų kraujyje. Jūs suprantate savo svarbą. Jūs matote, kai jūs einate į parduotuves-how gabalai kartu sudėjus ant Manekenai, kaip atspaudai ir audinių tekstūros dirbti kartu kaip menas. Jūs perkate mados žurnalų tik išplėšti skelbimus, kad radote įkvepiantis, kūrybingas, ir pageidautina. Ką mes dėvėti įtakoja suvokimą, apie save, apie kitus, ir mūsų kultūrą. Prieš pirmasis žodis yra kalbama, mes padaryti įspūdį; ir jūs žinote, pirmasis yra svarbiausia.... [-]


Bakalauro (BBA) regėjimo prekiavimo

LIM College
Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos New York

Kaip Visual Merchandising pagrindinis vykdančio verslo administravimo (BBA) laipsnį LIM kolegijos bakalauro, jums bus susiduria su išsamia analize mažmeninės parduotuvės aplinką. [+]

kaip Vizuali Prekių pagrindinis siekti Verslo administravimo bakalauras (BBA) laipsnį LIM kolegija, jums bus susiduria su išsamia analize mažmeninės parduotuvės aplinką. Jums bus pristatytas principų, filosofijos ir technologijų regėjimo prekiavimo per pirmų rankų tirti rinką ir hands-on eksperimentavimo klasėje, naudojant naujausią programinę įrangą.

1 metai / 1 semestras

ACOM 120 - viešojo kalbėjimo 3 kreditai Rūpestis 105 - Mada pagrindai 3 kreditai FYES 100 - Pirmieji metai Patirtis 1 kreditas * MFTC 119 - Kompiuterių programos 3 kreditai MNGT 102 - Mažmeninė 3 kreditai VMER 100 - Įvadas į Visual Merchandising 3 kreditai DARBAS 110 - Pramonė tyrinėjimo seminaras 1 kreditas ... [-]

Bakalauro (BBA) mados prekiavimo

LIM College
Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos New York

Verslo administravimo bakalauras (BBA) Mada Merchandising rengia jums įvairių pozicijų mados ir susijusiose pramonės šakose. [+]

Graduate Management Admission Test arba Verslo administravimo bakalauras (BBA) Mada Merchandising rengia jums įvairių pozicijų mados ir susijusiose pramonės šakose. Mokymo suteikia pagrindinių kursų laisvųjų menų ir verslo pagrindus ir apima daug profesionalių kursus taip pat. BBA laipsnis taip pat tarnauja kaip puikus vartai į magistrantūros studijas.

1 metai / 1 semestras

ACOM 120 - viešojo kalbėjimo 3 kreditai Rūpestis 105 - Mada pagrindai 3 kreditai FYES 100 - Pirmieji metai Patirtis 1 kreditas * MFTC 119 - Kompiuterių programos 3 kreditai MNGT 102 - Mažmeninė 3 kreditai DARBAS 110 - Pramonė tyrinėjimo seminaras 1 kreditas

Iš viso kreditų: 14... [-]