close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti verslo administravimo programas - Mados rinkodara

Verslo administravimo bakalauras (BBA) yra laipsnis, kuris paprastai trunka apie ketverius metus studijų užbaigti. Ši programa daugiausia dėmesio skiriama verslo administravimo ir komercijos. Ji paprastai siūlo bendrąsias verslo kursus, taip pat kursus konkrečių koncentracijos taip studentas gali pasirinkti specializuotis tam tikroje studijų. Kas yra mados rinkodaros BBA? Ši programa a… Skaityti daugiau

Verslo administravimo bakalauras (BBA) yra laipsnis, kuris paprastai trunka apie ketverius metus studijų užbaigti. Ši programa daugiausia dėmesio skiriama verslo administravimo ir komercijos. Ji paprastai siūlo bendrąsias verslo kursus, taip pat kursus konkrečių koncentracijos taip studentas gali pasirinkti specializuotis tam tikroje studijų.

Kas yra mados rinkodaros BBA? Ši programa apjungia tiek verslo ir mados sąvokas taip, kad studentai galės imtis naujausių tendencijų ir juos į pardavimo aukšte. Studentai taip pat gali išmokti kainodaros ir skatinimas prekes turi įtakos ekonomikos ir visuomenės. Šios programos paprastai siūlo kursus, sutelkiant dėmesį į tokius dalykus, kaip marketingo tyrimų, mados mažmeninės prekybos, tendencijų analizė ir rinkodaros principais.Iki to laiko, absolventų, jie turėtų galėti nuspėti tendencijas ir pirkėjo modelius, taip pat atlikti esminius uždavinius, įskaitant reklamą, mažmeninės prekybos, pirkimo ir valdančiųjų finansus mados industrijoje.

Studentai, kurie uždirba mados rinkodaros BBA gali įgyti įgūdžių numerį, kad bus naudinga jiems abiem savo asmeninį ir profesinį gyvenimą. Ne tik jie galės bendrauti geriau, bet jie taip pat gali įgyti esminius vadovavimo ir valdymo įgūdžius. Be to, kai baigė, šie studentai yra pasirengę įžengti į verslo pasaulį ir rasti mados industrijoje karjerą.

Iš užsidirbti mados rinkodaros laipsnį išlaidos gali skirtis priklausomai nuo programos ir institucijos. Susisiekite Priėmimo biuras mokyklos siūlo laipsnį dėl išsamesnės informacijos.

Yra karjeros prieinamų mados rinkodaros absolventų įvairovė. Jie gali pasirinkti vykdyti mados dizaino karjerą, reklamuoti savo prekės ženklą arba valdyti mažmeninės prekybos parduotuvėje.Kitos užimtumo galimybės gali būti tapti žiniasklaidos stilistas, rinkodaros vadybininkas ar akcijas specialistas. Už rinkodaros vadybininkai paklausa apskritai auga ir gali pasiūlyti didesnius atlyginimus nei kitų karjeros mados industrijoje.

Studijavimas mados rinkodaros internete yra puikus pasirinkimas tiems, kurie reikalauja lankstų darbo grafiką arba gyvena pasaulio dalyse, kur jis nėra siūlomos. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
Northwood University
Midlandas, Jungtinės Amerikos Valstijos

Kaip FMM absolventas, galite patirti karjeros galimybes gausybė. Ar norėtumėte būti atributikos pirkėjas, atributikos planuotojas, mados žurnalistas, rinkos tyrėju, parduotuvė ... +

Kaip FMM absolventas, galite patirti karjeros galimybes gausybė. Ar norėtumėte būti atributikos pirkėjas, atributikos planuotojas, mados žurnalistas, rinkos tyrėju, parduotuvės vadybininkas, atributikos paskirstytuvą, vaizdo MERCHANDISER, gamintojo atstovas, tendencija prognozuotojas, stilistas, katalogas plėtros specialistas, stilius direktorius, svetainės koordinatorių, dizaineris, ar verslininkas? -
BBA
Dieninės
4 metai
Anglų
Rgs. 2020
Universiteto miestelis

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia