Filter
Verslo Administravimas
Malta Saint Julian's Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios Verslo administravimo bakalauro programos jungtinėse Amerikos Saint Julian's Malta 2019

BBA - tai Bachelor of Business Adminsitration trumpinys. Šis verslo administravimo bakalauro laipsnis yra suteikiamas sėkmingai pabaigusiems pirmosios pakopos su verslu glaudžiai susijusias akademines studijas, kurios įprastai trunka apie ketverius metus. Priklausomai nuo studento pasirinktos konkrečios studijų programos, aukštosios mokyklos bei šalies, kurioje ji yra, humanitarinių mokslų studijų programų trukmė, kaina, struktūra bei turinys gali itin stipriai skirtis.

Malta yra maža, sala, šalis Viduržemio jūroje, kad eina į pietus nuo Sicilijos, Italija saloje. Malta skatinama pati sėkmingai kaip visiškai dvikalbis tautoje maltiečių ir anglų kalbomis. Jis skaičiuoja daugelis švietimo institutų visam pasauliui kaip šalis, kur anglų kalba yra gimtoji kalba ir todėl jie dažnai net subsidijuoti studentus ten išmokti. Dauguma Maltos piliečių kalba angliškai su labai aukšto lygio.

Ieškoti verslo administravimo programas jungtinėse Amerikos Saint Julian's Maltoje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

United Campus of Malta

Verslo BBA - sukurta remiant Tiimiakatemijos JAMK taikomųjų mokslų universitete, yra unikalus verslo administravimo bakalauro laipsnis. Jis yra suskirstytas į trejus metu ... [+]

Apžvalga

Verslo BBA - sukurta remiant Tiimiakatemijos JAMK taikomųjų mokslų universitete, yra unikalus verslo administravimo bakalauro laipsnis. Jis yra suskirstytas į trejus metus per vieną semestrą, norint dirbti disertacijoje, ir jis grindžiamas mokymosi metodu.

Studentai nelaikomi moksleiviais, o verslininkai, kurdami savo tikrąją įmonę ir mokėdami ją vadovauti.

Studijų proceso pradžioje studentas, komandos įmonės ir jų treneris sudaro mokymosi sutartį. Tuo tarpu daugiakultūrės, savarankiškai valdomos komandos pradės kurti inovatyvią angliškai kalbančią aplinką.

Mes gyvename sparčiai besikeičiančiame pasaulyje, kuriai reikalingi žmonės, turintys didelę iniciatyvą ir drąsos būti sutrikdančiomis.... [-]

Malta Saint Julian's
Rugsėjis 2019
Dieninės
42 mėnesių
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba