Filter
Verslo Administravimas
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti verslo administravimo programas - Menų studijos

BBA (Verslo administravimo bakalauras) yra programa, kuri orientuota į įvairius aspektus verslo praktiką. Jis gali parengti absolventus karjeros ar pamatus gauti savo MBZ. Klasės gali būti imtasi tradicinėje klasėje arba internetu.

Jums gali būti įdomu, kas yra BBA menų? Menai yra didžiulis dėmesys, ši programa gali apimti daug įvairių sričių ar daugiau dėmesio skirti vieną ar dvi konkrečias specialybes. Skirtingų sričių gali apimti dailės fotografijos, iliustracijos, šokis, grafinis dizainas, interjero dizainas, architektūra, poezija, muzika, ar mados dizainą. Kiekviena programa skirsis, tačiau studentai paprastai bus suteikta daug galimybių ištempti savo kūrybiškumą, kaip jie studijuoja ir praktikuoja įvairias meno formas.

Karjeros srityje meno gali būti labai konkurencinga, ir studentai, kurie uždirba į menų laipsnį dažnai turi pranašumą prieš tuos, kurie nepriima formalių klasės ar mokymus.Tiems, kurie jau kūrybiškai linkęs, labiau struktūruota programa gali padėti jiems mokytis papildomų įgūdžių ir sutelkti dėmesį į priėmimo karjerą iš jo.

Yra mokyklų visame pasaulyje, siūlome bakalauro laipsnį menų. Mokslą ir mokesčiai gali skirtis gana nemažai, ir veiksniai apima programos trukmė, vietą mokykloje, ir dar daugiau. Studentai turėtų susiaurinti savo pasirinkimą ir tada skambinti mokyklas tiesiogiai sužinoti, kas jų finansiniai įsipareigojimai būtų.

Karjeros galimybės absolventams į menų laipsnis gali būti didžiulis. Darbas gali būti fotografas, grafikos dizaineris ar architektas. Įvairūs pramonės visada ieškome kvalifikuotų menininkų, ir tai apima pramogų, projektavimo ir kino pramonę. Kai absolventai taip pat pasirinkti padaryti daugiau savarankišką darbą, kaip dailininkas, skulptorius, muzikantas, ar choreografė.

Naudojant mūsų didelę internetinę duomenų bazę jis yra greitas ir lengva surasti tobulą menų programą.Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.

 

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Menų studijos

Santa Fe University of Art and Design - SFUAD

Mūsų unikali programa suteikia neprilygstamą galimybes praktinės patirties darbo su vietos menininkų ir organizacijų, todėl jūs galite patobulinti savo vadovavimo įgūdžiu ... [+]

Gaukite pranašumą jums reikia norint pradėti karjerą, kuri sujungia savo meilę menui su šarvuotas verslo įgūdžių ir bendruomenės stiprinimo strategijoms. Mūsų unikali programa suteikia neprilygstamą galimybes praktinės patirties darbo su vietos menininkų ir organizacijų, todėl jūs galite patobulinti savo vadovavimo įgūdžius, kaip jums baigti savo laipsnį. Ar matote save už teatrą, muziejus, galerija scenų, nepelno, ar kažkur kitur visiškai, jums naudos iš lankstaus, kūrybinio mąstymo, kuris ateina su lankyti meno ir dizaino mokykloje, kartu su verslo know-how Jums reikia palikti dulkes konkurenciją.

Karjera

Mūsų studentai dirbo beveik visur galite galvoti: privačių ir viešųjų galerijų ir muziejų, teatro trupių ir operų, ​​žurnalų ir laikraščių, televizijos laidų ir Holivudo filmuose. Jūs gaunate tašką: mes norime, kad jūs darbo. Kadangi mūsų stažuotės yra baigimo reikalavimas Arts Management didžiųjų, tai ne atsitiktinumas - tai pažadas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Santa Fe
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba