Verslo administravimo bakalauro programa velp Olandija

Geriausios Verslo administravimo bakalauro programos velp Olandija 2018

Magistras

Verslo administravimo bakalauro laipsnis (angliškai jis vadinamas Bachelor of Business Administration is yra trumpinamas BBA) - tai pirmosios pakopos akademinis laipsnis, kuris yra suteikiamas sėkmingai šio pobūdžio studijas baigusiems studentams. Dieninės šio tipo studijos paprastai trunka apie ketverius metus. Šio tipo studijas pasirinkę studentai paprastai nagrinėja tokias temas kaip komercija ir verslas.

Nyderlandai yra sudedamoji šalis Nyderlandų, kurį sudaro dvylika provincijų šiaurės vakarų Europoje ir tris salas Karibų Karalystėje. Angliškai kalbančių mokiniai turės jokių problemų rasti tinkamos kursus. Tarptautinių studentams, kurie kreipiasi į universitetus Nyderlanduose, kelios stipendijos yra prieinama.

Velp yra laikomas vienu iš puikių vietų tarptautinių studentų. Tai yra geriausias mokymosi galimybes, kartu su įvairių gerų karjeros galimybes. Kai kurie iš gerų universitetų Velp yra Radboud universiteto ir Wageningen UR (universitetas ir tyrimų centras).

Ieškoti verslo administravimo programas velp Nyderlanduose 2018

Skaityti Daugiau

Agroverslo Ir Verslo Administravimas (BBA)

Van Hall Larenstein, University of Applied Sciences
Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2018 Olandija Velp

Agrarinės ekonomikos ir verslo administravimo bakalaurų programa buvo sukurta siekiant patenkinti absolventų poreikius, kurie gali paremti produktų žinias ir rinkodaros įgūdžius! Jei galite pajusti save dirbdami šurmuliuojančioje agroverslo industrijoje, kurioje vyksta intensyvūs mainai, garsios derybos ir sprendimų priėmimas vietoje, tuomet ši studijų programa jums tinka! [+]

Įveskite dinamišką maisto ir gėlių pasaulį

Ar esate verslininkas? Ar turite tarptautinių ambicijų? Ar norėtumėte išplėsti savo akiratį? Ar norėtumėte būti Tarptautinės maisto verslo aplinkos verslo dalimi?

tarptautinis kursas su studentais iš viso pasaulio, todėl jūs dirbate daugiakultūrėje aplinkoje;

praktinis kursas su inovaciniais tarptautiniais projektais visoje profesinėje srityje;

puikios darbo perspektyvos;

galimybė atlikti stažuotes ir dalį savo programos už Nyderlandų ribų.

Nuo pirmos dienos programa pristatys jus į maisto ir gėlių sritį per svečių paskaitas, ekskursijas, projektus ir įgūdžių mokymą. Taip pat dirbsite su verslo sritimis. Programa išmoksite viską, ko reikia norint sėkmingai dirbti tarptautinėje verslo bendruomenėje, atsižvelgiant į ekonominius ir socialinius klausimus.... [-]