Verslo administravimo bakalauro laipsnis Okeanija

Palyginti geriausias BBA laipsniai Okeanija 2018/2019

Magistras

BBA arba Verslo administravimo bakalauro laipsnis yra suteikiamas sėkmingai pabaigusiems ketverius metus trunkančias pirmosios pakopos su verslu glaudžiai susijusias akademines studijas. Šis laipsnis gerokai padidina specialistų galimybes konkurencingoje darbo rinkoje, o taip pat atveria ir tolimesnių akademinių studijų galimybes.

Norite studijuoti Okeanijos? Dvi labiausiai paklausos studijų krypčių ir Okeanija: Australija ir Naujoji Zelandija, abu kartu pasiūlyti ypatingų ir labai skirtinga studijų nuotykius.

Tiesiogiai susisiekite su universitetais Verslo administravimo bakalauro programos Okeanija 2018/2019

Skaityti Daugiau

Bakalauro tarptautinio verslo administravimo

Swiss German University
Su bendrabučiu Dieninės 4 metų July 2019 Indonezija Tangerang

Verslo administravimo studijų programa skirta studentams, siekiantiems būti ateities verslo lyderiai ir vadybininkai, turintys tvirtą analitinį ir praktinių įgūdžių dirbti kvalifikuotai bet kokioje aplinkoje, įskaitant daugiakultūrėje vieną. [+]

Apie studijų programos

Verslo administravimo studijų programa skirta studentams, siekiantiems būti ateities verslo lyderiai ir vadybininkai, turintys tvirtą analitinį ir praktinių įgūdžių dirbti kvalifikuotai bet kokioje aplinkoje, įskaitant daugiakultūrėje vieną.

Po pirmųjų trijų semestrų, BA studijų programa siūlo dvi koncentracijas: tarptautinis marketingas ir verslo bei finansų ir bankų. Kiekviena iš šių koncentracijų pateikti jums su reikiamų žinių, įgūdžių ir pasitikėjimo savimi, kad padėtų veiksmingai ir sėkmingai valdyti. Studentai taip pat praturtintas Tarptautinės sertifikavimo, verslumo vystymo programos, taip pat Tarptautinė kompiuterinių programos kurios leistų studentams pavyks nuolat kintančioje ir labai konkurencingoje verslo aplinkoje visame pasaulyje. Tai aiškiai yra sėkmingos ateities karjerą privalumas. ... [-]