close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti 2 verslo administravimo programas - Operacijų vadybos studijos

BBA yra bakalauro laipsnį verslo administravimo. Tai specializuota studijų programa skirta išmokyti studentus apie įvairių aspektų verslo operacijas ir kaip jie visi kartu dirbti siekiant sukurti sėkmingą kompaniją. Studentai šie šią studijų programą paprastai privalo imtis klases keliose skirtingose ​​srityse, kaip antai valdymo, verslo teisės, rinkodaros ir žmogiškųjų iš… Skaityti daugiau

BBA yra bakalauro laipsnį verslo administravimo. Tai specializuota studijų programa skirta išmokyti studentus apie įvairių aspektų verslo operacijas ir kaip jie visi kartu dirbti siekiant sukurti sėkmingą kompaniją. Studentai šie šią studijų programą paprastai privalo imtis klases keliose skirtingose ​​srityse, kaip antai valdymo, verslo teisės, rinkodaros ir žmogiškųjų išteklių.

Kas yra BBA į Operacijų valdymas? Norint suprasti šią studijų programą, pirmiausia būtina aptarti besiformuojančią lauką operacijų valdymą. Tai reiškia, kad sukurti optimalų efektyvumo lygį į verslą, todėl, kad visi sritys sklandžiai, prekės ir paslaugos yra pristatomos laiku, ir visi skyriai turi prieigą prie išteklių jiems reikia.

Dėl savo holistinio požiūrio į verslą, BBA laipsnis yra unikaliai tinka mokymui sėkmingos veiklos vadybininkus.Didžiausia nauda iš operacijų valdymo BBA yra tai, kad ji suteikia absolventams įrankius suprasti visus verslo jie dirba sritis.

A Operacijų valdymas BBA paprastai ketverių metų studijų programa, ir už mokslą ir kitos išlaidos turėtų būti atitinkamai įvertintas. Tačiau bendra kaina užsidirbti laipsnį labai skiriasi tarp mokyklų.

A operacijų valdymo laipsnis atveria užimtumą įvairių pramonės šakų absolventų įvairovė. Su interneto atsiradimo ir tai, kaip jis išaugo ant greičio ir efektyvumo verslo dėmesys, operacijų vadovai yra didelė paklausa. Su ranka laipsnį, tai galima eiti į darbą esamo bendrovės savo pasirinkimą srityje, arba pradėti konsultacinė verslo ir daryti sutartis darbą įvairių pramonės šakų.

Pelningiausi savo BBA į Operacijų valdymas internete yra puikus būdas tai padaryti pagal tvarkaraštį, kuris dirba už jus ir iš bet kur visame pasaulyje.Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
City University of Hong Kong
Kovlongo tangas , Honkongas

BBA verslo operacijų valdymo (BOM) programa siekiama suteikti studentams žinių ir įgūdžių, kad jie galėtų spręsti šiuolaikinių vadovų veiklos iššūkius.

BBA verslo operacijų valdymo (BOM) programa siekiama suteikti studentams žinių ir įgūdžių, kad jie galėtų spręsti šiuolaikinių vadovų veiklos iššūkius. -
BBA
Dieninės
4 metai
Anglų
Universiteto miestelis
 
Northwood University
Midlandas , Jungtinės Amerikos Valstijos

Jūs galite pamatyti, kaip veiksmingai valdyti operacijas tiekimo grandinėje turi milžinišką įtaką organizacijos sėkmei. Profesionalai iš įvairių pramonės šakų rodo, jog yra la ... +

Jūs galite pamatyti, kaip veiksmingai valdyti operacijas tiekimo grandinėje turi milžinišką įtaką organizacijos sėkmei. Profesionalai iš įvairių pramonės šakų rodo, jog yra labai didelis poreikis darbuotojų, kurie yra kompetentinga šiose srityse, ir kad ten yra absolventų būtinų kompetencijų trūkumas. -
BBA
Dieninės
4 metai
Anglų
Rgs. 2021
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia