Verslo administravimo bakalauro programa faisalabad Pakistanas

Geriausios Verslo administravimo bakalauro programos faisalabad Pakistanas 2018

Magistras

Verslo ir komercijos bakalauro studijas baigusiems absolventams dažnai yra suteikiamas verslo administravimo bakalauro laipsnis. Dieninės šio tipo studijos paprastai užtrunka apie ketverius metus.

Pakistanas gyvena Indo slėnio civilizacija, kuri yra vieni seniausių pasaulyje. Anglų kalba yra oficiali kalba, naudojama visose vyriausybės ir labiausiai švietimo ir verslo subjektams, ir taip pat suprato ir kalbėjo skirtingomis kompetencijos lygį daugeliui žmonių visame Pakistane, ypač vyresnėse klasėse ir žmonės, kurie išgyveno aukštesniuose švietimo ir tie, gyvena didesniuose miestuose.

Trečias pagal dydį miestas Pakistane, Feisalabadas yra žinomas kaip pramonės centras. Ši vieta yra keletas aukščiausios klasės universitetų Pakistane, pavyzdžiui, universiteto Faisalabad. Ši vieta suteikia labai pažangių studijų kursus ir studijų programas, žemės ūkio ir humanitarinių mokslų.

Peržiūrėti verslo administravimo programas faisalabad Pakistane 2018

Skaityti Daugiau

Verslo Administravimo Bakalauras

Riphah International University
Su bendrabučiu Dieninės 4 metų April 2019 Pakistanas Islamabadas Lahore Feisalabadas Ravalpindis + 3 daugiau

BBA laipsnis siekiama sustiprinti savo supratimą apie verslą kuriant analitines ir vertinamuosius gebėjimus. Jums bus pristatytas naujausias verslo koncepcijas ir valdymo metodus. [+]

BBA laipsnis siekia padidinti savo supratimą apie verslą kuriant analitines ir vertinamuosius gebėjimus. Jums bus pristatytas naujausias verslo koncepcijas ir valdymo metodus. Keturi metai BBA programos į Riphah tarptautinis universitetas yra inicijuotas siekiant suteikti studentams žinių, įgūdžių ir požiūrio, kad padės jiems beign savo karjerą bet kurioje pasaulio vietoje, ir užtikrinti, kad jie turės išsilavinimą pasiekti savo tikslus ir tapti lyderiais savo srityje. Norint pasiekti šį tikslą, programa suteikia studentams su plataus ir išsamių žinių apie pagrindinių savybių organizacijos valdymo ir dabartinę išsamią analizę valdymo teorijos ir praktikos. Šiame kontekste, studentai supažindinami su tiek teorinius pagrindus ir praktinius metodus verslo administravimo.... [-]