Verslo administravimo bakalauras (BBA) lahore Pakistanas

Geriausios Verslo administravimo bakalauro programos lahore Pakistanas 2018

Magistras

Verslo administravimo bakalauras - tai akademinis laipsnis įrodantis, kad studijas baigęs specialistas gerai išmano jo pasirinktos specializacijos subtilybes ir yra išlaikęs įvairius su verslu susijusius egzaminus. Šių studijų, kurios paprastai trunka apie ketverius metus, metu studentai išsamiai nagrinėja įvairias su verslu glaudžiai susijusias temas, ir renkasi juos labiausiai dominančią studijų specializaciją.

Pakistanas, oficialiai Pakistano Islamo Respublika yra suvereni valstybė Pietų Azijoje. Su gyventojų didesnė kaip 180 milijonų žmonių, tai yra šeštasis pagal gyventojų skaičių šalis pasaulyje.

Lahoras yra vienas iš svarbiausių miestų Pakistane. Tai ekonominis centras Pakistane, kur verslo investicijos ir susijungimai įvyksta kasdien. Todėl, pavyzdžiui, Lahoras universiteto vadybos mokslų ir Lahoras School of Economics universitetai yra skirta teikti kokybišką išsilavinimą parengti verslo žmonių.

Peržiūrėti visus verslo administravimo programas lahore Pakistane 2018

Skaityti Daugiau

Verslo Administravimo Bakalauras

Riphah International University
Su bendrabučiu Dieninės 4 metų April 2019 Pakistanas Islamabadas Lahore Feisalabadas Ravalpindis + 3 daugiau

BBA laipsnis siekiama sustiprinti savo supratimą apie verslą kuriant analitines ir vertinamuosius gebėjimus. Jums bus pristatytas naujausias verslo koncepcijas ir valdymo metodus. [+]

BBA laipsnis siekia padidinti savo supratimą apie verslą kuriant analitines ir vertinamuosius gebėjimus. Jums bus pristatytas naujausias verslo koncepcijas ir valdymo metodus. Keturi metai BBA programos į Riphah tarptautinis universitetas yra inicijuotas siekiant suteikti studentams žinių, įgūdžių ir požiūrio, kad padės jiems beign savo karjerą bet kurioje pasaulio vietoje, ir užtikrinti, kad jie turės išsilavinimą pasiekti savo tikslus ir tapti lyderiais savo srityje. Norint pasiekti šį tikslą, programa suteikia studentams su plataus ir išsamių žinių apie pagrindinių savybių organizacijos valdymo ir dabartinę išsamią analizę valdymo teorijos ir praktikos. Šiame kontekste, studentai supažindinami su tiek teorinius pagrindus ir praktinius metodus verslo administravimo.... [-]