BBA laipsnis seule Pietų Korėja

Geriausios Verslo administravimo bakalauro programos seule Pietų Korėja 2018

Magistras

Verslo administravimo bakalauras - tai akademinis laipsnis įrodantis, kad studijas baigęs specialistas gerai išmano jo pasirinktos specializacijos subtilybes ir yra išlaikęs įvairius su verslu susijusius egzaminus. Šių studijų, kurios paprastai trunka apie ketverius metus, metu studentai išsamiai nagrinėja įvairias su verslu glaudžiai susijusias temas, ir renkasi juos labiausiai dominančią studijų specializaciją.

Pietų Korėja, oficialiai Korėjos Respublika, yra suvereni šalis, esanti pietinėje Korėjos pusiasalio. Vardas "Korėja " yra kilęs iš Goryeo, dinastija, kuri valdė viduramžiais. Pietų Korėja yra dabar liberali demokratija ir ekonominė jėga. Labiausiai prestižinių išsamūs universitetai Seulo nacionalinio universiteto Korėja Išplėstinė instituto mokslo ir technologijų, Yonsei universitetas ir Korėjos universiteto.

Seulas taip pat vadinamas Pietų Korėjos mega miesto, nes turinti daugiau nei 10million gyventojų. Seulas yra įsikūręs Gyeonggi provincijoje yra 25 administracinius rajonus. Jis gyvena daugelio prestižinių universitetų Pietų Korėjoje.

Peržiūrėti visas verslo administravimo programas seule Pietų Korėjoje 2018

Skaityti Daugiau

Bakalauro Laipsnį Verslo Administravimo

Kookmin University
Su bendrabučiu Dieninės March 2019 Pietų Korėja Seule

Bakalauro laipsnį verslo administravimo suteikia studentams su puikia ugdymo pamatai padėti jiems vadovauti Rytų Azijos skaitmeninę ekonomiką po baigimo. Mokykla nustato globalizacija, verslumas ir skaitmenavimą kaip misijų aukštesnįjį išsilavinimą ir įgyvendina keletą programų. Pirma, mokyklos organizuoja įvairias tarptautines veiklas ir studentų mainų programas, tokias kaip mokymo verslą ... [+]

Bakalauro laipsnį verslo administravimo

Bakalauro laipsnį verslo administravimo suteikia studentams su puikia ugdymo pamatai padėti jiems vadovauti Rytų Azijos skaitmeninę ekonomiką po baigimo. Mokykla nustato globalizacija, verslumas ir skaitmenavimą kaip misijų aukštesnįjį išsilavinimą ir įgyvendina keletą programų. Pirma, mokyklos organizuoja įvairias tarptautines veiklas ir studentų mainų programas, tokias kaip mokymo Verslas Vietnamo Studentų korėjiečių, kuri suteikia studentams globalizacijos teikiamomis galimybėmis. Antra, ji taip pat turi metinius studentų konkursus didinti verslumą ir bendradarbiavimo dvasią. Trečia, visi pirmakursiai privalo imtis 3C (pasitikėjimas, kompetencija ir iššūkis) seminarų kursus, kurie sukurti siekiant padėti joms prisitaikyti lengvai kolegijos aplinkoje. Galiausiai, mokyklos stengiasi suteikti kuo daugiau stažuočių galimybes, kiek įmanoma palengvinti mokinių dalyvavimą verslo pasaulyje iki baigimo.... [-]