Verslo administravimo bakalauro laipsnis jungtinėse Amerikos Paris Prancūzija

Geriausios Verslo administravimo bakalauro programos jungtinėse Amerikos Paris Prancūzija 2018

Magistras

BBA arba Verslo administravimo bakalauro laipsnis yra suteikiamas sėkmingai pabaigusiems ketverius metus trunkančias pirmosios pakopos su verslu glaudžiai susijusias akademines studijas. Šis laipsnis gerokai padidina specialistų galimybes konkurencingoje darbo rinkoje, o taip pat atveria ir tolimesnių akademinių studijų galimybes.

Prancūzija siūlo puikią aukštojo mokslo sistemą ne tik savo piliečiams, bet ir užsieniečiams. Šalis 'dinamišką kultūra pritraukia užsienio studentams ir tiems, kurie domisi vesti tarptautines kursus. Prancūzija turi mokslinių ir technologinių inovacijų tradiciją. Tai užtikrina, kad mokslininkai visiškai išnaudoti savo kūrybiškumą.

Peržiūrėti verslo administravimo programas jungtinėse Amerikos Paris Prancūzijoje 2018

Skaityti Daugiau

<span Translate="no">ESSEC</span> Global BBA Verslo Administravimo Bakalauro Laipsnis

ESSEC Business School
Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2018 Prancūzija Cergy-Pontoise Paris + 1 daugiau

ESSEC Global BBA: įgyti žinių apie visus valdymo pagrindus, tokius kaip rinkodara, finansai, ekonomika, teisė ir produktyvus elgesys. Atidarykite savo tarptautinius horizontus su kursais apie geopolitiką, tarptautinę prekybą ir kt. [+]

1 ir 2 metaiGalite pasirinkti, ar pradėti programą ESSEC France Campus, ESSEC Azijos ir Ramiojo vandenyno kampelyje (Singapūras) ar ESSEC Africa-Atlantic Campus (Marokas).

Kursai

Kursai yra mokomi tik anglų kalba Azijos ir Ramiojo vandenyno kampelyje, prancūzų kalba Atlanto-Afrikos universiteto mieste, ir anglų arba prancūzų kalbomis Prancūzijos miesteliu. Jos apima tą patį dalyką, daugiausia dėmesio skiriant geografinei aplinkai.

Įgyti žinių apie visus valdymo pagrindus, tokius kaip rinkodara, finansai, ekonomika, teisė, produktyvumas ir tt;Atverkite savo tarptautinius horizontus su kursais apie geopolitiką, tarptautinę prekybą ir tt;Tapkite tikrai daugiakalbiais, mokydamiesi 3 kalbos: prancūzų ir anglų kalbos yra privalomos užsienio kalbos ne gimtoji kalba.... [-]

Bakalauro Verslo Administravimo

ESLSCA Business School
Su bendrabučiu Dieninės April 2019 Prancūzija Paris

Akademinė taryba verslo administravimo programos bakalauro didžiuojasi siūlanti tau amerikiečių metodą švietimo remiantis asmeninio dėmesio ir aktyvaus klasėje sąveika. Mes siekiame sukurti mokymosi aplinką, kad mišinius teorines žinias su profesinės praktikos, ir skatina supratimą ir dėkingi įvairovę, atsižvelgiant į šiandienos sparčiai besikeičiančiame pasaulyje. [+]

Akademinė taryba iš Bakalauras Verslo Administravimo Programa didžiuojasi siūlanti tau amerikiečių metodą švietimo remiantis asmeninio dėmesio ir aktyvaus klasėje sąveika. Mes siekiame sukurti mokymosi aplinką, kad mišinius teorines žinias su profesinės praktikos, ir skatina supratimą ir dėkingi įvairovę, atsižvelgiant į šiandienos sparčiai besikeičiančiame pasaulyje.

Mūsų švietimo filosofija remiasi plėtoti mūsų studentams savybes ir vertybes, pavyzdžiui, tolerancijos, supratimo ir pagarbos kitiems, taip pat laisvės jausmą, kuris veda juos iš bet kurio galimo siaurumo ir poveikio link Išsamesnį informuotumą apie save ir pasaulį.

Mes individualų interesą kiekvieno studento, ir kad yra, kodėl mūsų durys visada atviros Jums. Kviečiame, ateiti ir dalyvauti mūsų klases vyksta, kalbėtis su mūsų studentais, ir praleisti laiką su mumis.... [-]