Filter
Verslo Administravimas
Prancūzija Lille Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios Verslo administravimo bakalauro programos jungtinėse Amerikos Lille Prancūzija 2019

BBA arba Verslo administravimo bakalauro laipsnis yra suteikiamas sėkmingai pabaigusiems ketverius metus trunkančias pirmosios pakopos su verslu glaudžiai susijusias akademines studijas. Šis laipsnis gerokai padidina specialistų galimybes konkurencingoje darbo rinkoje, o taip pat atveria ir tolimesnių akademinių studijų galimybes.

Prancūzija šiuo metu yra tarp 20 geriausiai pasirodžiusių šalių, kalbant apie ekonomiką, atsižvelgiant į jų puikius rezultatus orientuoto aukštojo mokslo mokymuisi. Dauguma universitetų kursų yra siūlomi prancūzų kalba. Prancūzija turi 60 visuomenę ir 100 privačių universitetų.

Poilsio palei Deule upė Lilis, pagrindinis miestas Lilio Metropole Prancūzijos Flandrijoje. Miestas turi daugiau nei 200.000 gyventojų. Lilis miestas turi 6 universitetai ir keli koledžai.

Rasti verslo administravimo programas jungtinėse Amerikos Lille Prancūzijoje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

IESEG School of Management Lille - Paris

Studentai gerai supranta tarptautinę ekonominę aplinką; pradinis poveikis verslo pasauliui; ir tvirtas pagrindas valdymo disciplinose. ... [+]

Mūsų trejų metų bakalauro programa Lille, Prancūzija siūlo studentams aukščiausios kokybės išsilavinimą kai kuriose iš labiausiai vertinamų darbo rinkos ruožų, pasirengdama jiems patekti į darbo jėgą, pradedant dirbti.

Programa skirta studentams, besidomintiems vadyba ir tarptautiniu verslu. Jie bus mokomi valdyti projektus tarptautinėms organizacijoms ir dirbti sudėtingoje verslo aplinkoje etiškai atsakingu ir tvariu būdu. Didelė programos dalis skirta asmeniniam tobulėjimui, kai studentai kuria vadovavimo įgūdžius ir pagrindines kompetencijas, kad taptų specialistais, kurie veiksmingai prisidės prie daugiakultūrių komandų veiklos.

Tarptautinio verslo bakalauro programą sudaro 6 semestrai kursinių darbų, įskaitant galimybę keistis su vienu iš mūsų universiteto partnerių (285 iš 69 šalių). 3 stažuotės, iš viso 7 mėnesių progresyvios darbo patirties, reiškia, kad studentai baigia profesinius ryšius ir patirtį.... [-]

Prancūzija Lille
September 2019
Dieninės
3 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba