Verslo administravimo bakalauro programa jungtinėse Amerikos Lorraine Prancūzija

Geriausios Verslo administravimo bakalauro programos jungtinėse Amerikos Lorraine Prancūzija 2018

Magistras

Verslo ir komercijos bakalauro studijas baigusiems absolventams dažnai yra suteikiamas verslo administravimo bakalauro laipsnis. Dieninės šio tipo studijos paprastai užtrunka apie ketverius metus.

Prancūzija siūlo puikią aukštojo mokslo sistemą ne tik savo piliečiams, bet ir užsieniečiams. Šalis 'dinamišką kultūra pritraukia užsienio studentams ir tiems, kurie domisi vesti tarptautines kursus. Prancūzija turi mokslinių ir technologinių inovacijų tradiciją. Tai užtikrina, kad mokslininkai visiškai išnaudoti savo kūrybiškumą.

Palyginti verslo administravimo programas jungtinėse Amerikos Lorraine Prancūzijoje 2018

Skaityti Daugiau

Bakalauro Sup'est - BBA

ICN Business School
Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2018 Prancūzija Nancy Metz + 1 daugiau

TKT bakalauras SUP'EST laipsnis yra programa, leidžianti studentams įgyti: pagrindai įmonių valdymo (ekonomika, teisė, IT, apskaitos, vadybos ...), vyriausioji pardavimui "įrankiai, komunikacijos ir rinkodaros, ir stiprus žinių apskritai kultūra. [+]

Prisijunkite prie TKT bakalauras SUP'EST programą studijuoja Nancy-Metz (Prancūzija) arba Niurnbergas (Vokietija)!

TKT bakalauras SUP'EST laipsnis yra programa, leidžianti studentams įgyti: pagrindai įmonių valdymo (ekonomika, teisė, IT, apskaitos, vadybos ...), vyriausioji pardavimui "įrankiai, komunikacijos ir rinkodaros, ir stiprus žinių apskritai kultūra.

Suteikiamas kvalifikacinis laipsnis: TKT bakalauras SUP'EST laipsnis - laipsnis Prancūzijos vyriausybės patvirtintas.

Ministerija Aukštojo mokslo Visa patvirtinimo: ICN Business School yra įgaliojamas pagal aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų ministerija sudaryti bakalauro laipsnį sėkmingų absolventų jos 3 metų po bakalaureato programą TKT bakalauras SUP'EST. ... [-]