BBA programa jungtinėse Amerikos Upper Normandy Prancūzija

Geriausios Verslo administravimo bakalauro programos jungtinėse Amerikos Upper Normandy Prancūzija 2018

Magistras

Verslo administravimo bakalauras - tai akademinis laipsnis įrodantis, kad studijas baigęs specialistas gerai išmano jo pasirinktos specializacijos subtilybes ir yra išlaikęs įvairius su verslu susijusius egzaminus. Šių studijų, kurios paprastai trunka apie ketverius metus, metu studentai išsamiai nagrinėja įvairias su verslu glaudžiai susijusias temas, ir renkasi juos labiausiai dominančią studijų specializaciją.

Prancūzija, oficialiai Prancūzijos Respublika yra unitarinė pusiau prezidentinės respublikos yra daugiausia Vakarų Europoje, su keletu užjūrio regionų ir teritorijų.

Peržiūrėti verslo administravimo programas jungtinėse Amerikos Upper Normandy Prancūzijoje 2018

Skaityti Daugiau

Pasaulinis Bba

NEOMA Business School
Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2018 Prancūzija Rouen

AR JŪS KREIPĖKITE KARJERĄ, KUR TIEK PATIRTI GLOBE? Tada Verslo administravimo bakalauras yra skirtas jums! NEOMA BS Global BBA esmė yra judrumas! Plėtoti profesionalumą, verslo ir vadovavimo įgūdžius, atlikti kritinę analizę, tinkamai bendrauti su kolegomis ir klientais ir efektyviai prisitaikyti prie daugelio skirtingų aplinkų. [+]

«Tavo iniciatyva savininkas»

Žingsnis po žingsnio, jūs sukursite savo profesinį projektą nuo pirmųjų studijų metų. Per ketverius studijų metus jūsų edukacinė patirtis bus turtinga ir pilna pasiūlyti programą, apimanti tris svarbiausius elementus: lankstumą, universalumą, galimybes įsidarbinti.

5 pagrindinių priežasčių pasirinkti NEOMA Business School Global BBA

> Praktine veikla grindžiamas mokymo metodas : projektai, modeliavimas, seminarai ir atvejų analizė.

> Visoje anglų (ar dvikalbio) anglų (arba dvikalbio) kelių daugiau nei 150 universitetų partnerių 5 žemynuose per semestrą ar metus.

> Du papildomi takeliai per paskutinius metus: - Verslo takelis, skirtas nedelsiant pradėti profesinę karjerą... [-]