close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti verslo administravimo programas - Prekybos studijos

BBA yra bakalauro verslo administravimo, ketverių metų bakalauro studijų programą, kurioje mokiniai mokosi apie įvairius aspektus veikia verslą. Skirtingai nuo kai kurių verslo laipsnių, kurie reikalauja studentams pasirinkti plotą sutelkti dėmesį, BBA laipsnių holistinį požiūrį į verslo vadybos, reikia studentus imtis klases įvairiais aspektais verslo operacijas, finansų valdy… Skaityti daugiau

BBA yra bakalauro verslo administravimo, ketverių metų bakalauro studijų programą, kurioje mokiniai mokosi apie įvairius aspektus veikia verslą. Skirtingai nuo kai kurių verslo laipsnių, kurie reikalauja studentams pasirinkti plotą sutelkti dėmesį, BBA laipsnių holistinį požiūrį į verslo vadybos, reikia studentus imtis klases įvairiais aspektais verslo operacijas, finansų valdymo, rinkodaros ir kitas temas.

Kas yra BBA į Merchandising? Šis laipsnis dėmesys skiriamas suprasti, kokį vaidmenį sėkmingai prekiavimo vaidina mažmeninės prekybos, ir kodėl kai prekiavimo programos yra labiau sėkminga nei kiti. Kaip ir dauguma verslo aspektus, prekiavimo nevyksta vakuume. Tai glaudžiai susiję su dalykų, pavyzdžiui, logistikos valdymo, įmonių pirkimo, pardavimo ir licencijavimo. BBA laipsnis leidžia studentams suprasti prekiavimo vietą didesnių įmonių struktūrą.

Didžiausia nauda iš į Merchandising BBA yra tai, kad ji leidžia absolventams patraukli nuomos vadovams pramonės šakų įvairovė. Nuo prekiavimo yra taip plačiai paplitęs, tie, kurie studijavo ją turėti didesnį baseiną potencialių darbo vietų pasirinkimas.

Iš BBA kaina Merchandising svyruoja tarp mokyklų. Tačiau studentai paprastai gali tikėtis mokėti už mokslą ir susijusios išlaidos ketverius metus dieninių studijų.

Absolventų su A Merchandising BBA gali eiti dirbti kompanija, kuri jau yra įsisteigęs, arba pradėti savo verslą konsultavimas. Platus pramonės šakos prekiavimo specialistus, ir, priklausomai nuo nagrinėjamos bendrovės dydžio ji gali būti įmanoma specializuotis dar labiau. Studentai gali sutelkti dėmesį kuriant prekiavimo kaklaraištis-ins, tampa pirkėjo, kuris pasirenka atributika klientai galės naudotis arba sutelkiant dėmesį protingos parduotuvės dizainą ir išdėstymą.

Pelningiausi į Merchandising Online BBA yra puikus būdas tai padaryti savo tvarkaraštį ir be pereinant prie naujos vietos. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
LIM College
Niujorkas, Jungtinės Amerikos Valstijos

Nuo koncepcijos ir vystymosi per bendravimo ir pardavimo prekes, šis pagrindinis rengs jus imtis savo mados karjerą beveik bet kuria kryptimi.

Nuo koncepcijos ir vystymosi per bendravimo ir pardavimo prekes, šis pagrindinis rengs jus imtis savo mados karjerą beveik bet kuria kryptimi. -
Asocijuotas laipsnis BBA
Dieninės
Anglų
Rgs. 2020
Universiteto miestelis

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia