BACHELORSTUDIES

Palyginti 2 verslo administravimo programas - Pristatymų vadybos studijos

BBA arba verslo administravimo bakalauras, yra bakalauro laipsnis studentams, kurie domisi verslo pasaulyje. Dalyviai paprastai imtis bendrų verslo kursų įvairovę, taip pat pažangius kursus nukreiptos į konkrečius koncentracijos. Absolventai gali eiti įdomių karjeros su daugiau galimybių gerinimo ir didesnių atlyginimų.

Kas yra laivybos valdymas BBA? A laivybos valdymas BBA yra specifinė verslo administravimo programa, kuri orientuota į laivybos ir logistikos. Jis yra skirtas skatinti tvirtą supratimą apie verslo praktikos, geros vadybos įgūdžių ir pažangios žinių laivybos pramonei ir jos vietą verslo pasaulyje. Dalyviai gali imtis kursus bendrųjų verslo temomis, pavyzdžiui, apskaitos, ekonomikos, rinkodaros ir verslo teisė.Jie taip pat gali studijuoti konkrečias laivyba dalykus, pavyzdžiui, tarptautinės prekybos ir laivybos, transporto logistikos ir informacinių sistemų logistikos valdymas.

Yra daug naudos užsidirbti BBA į laivybos valdymo. Daugelis studentų įgyti tvirtus valdymo ir bendravimo įgūdžių programos metu. Jie taip pat gali turėti galimybes vadovybę. Šie įgūdžiai ir patirtis gali būti naudinga bet karjerą, kuri yra pasirinkta.

Studentai, kurie yra susiję su galimos sąnaudos BBA programa bus malonu sužinoti, kad yra daug variantų, kai siekiant šio laipsnio tipą. Nors kai kurie prestižinių universitetų yra brangus, daug mažesnių universitetų siūlo puikias programas kuklesnį kainą.

Su laivybos valdymo laipsnį, absolventai gali eiti karjeros laivybos ir gaunančių departamentų didmenininkai, gamintojai, mažmenininkai ir korporacijoms. Jie gali būti naudojami įmonių, kurios valdo arba nuosavų laivų.Laivybos vadovas gali valdyti inventorius, sandėliavimo ar transportavimo prekių. Jie taip pat gali padėti laivybos analizės padalinių komercinių bankų, verslo konsultantų ir finansinių institucijų. Absolventai gali atsidurti dirbti savo tautos, į užsienį ar net tarptautiniu mastu.

Laivyba yra dinamiška ir įvairiapusė pramonė. Studentai domisi laivybos valdymo rasite daug gerbiamų programas. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.

 

2 Rezultatai Pristatymų vadybos studijos Filter

Tarptautinės laivybos ir transporto logistikos verslo administravimo bakalauras (pagyrimai)

Hong Kong Polytechnic University
BBA
Rgs. 2021
<
Dieninės
<
4 metai
25 Vas. 2021
Anglų
Universiteto miestelis

Tarptautinės laivybos ir transporto logistikos verslo administravimo bakalauras (apdovanojimai) suteikia visapusišką verslo išsilavinimą ir galimybę specializuotis tarptautinė ...

Skaityti daugiau

Bachelor of Business Administration (BBA)

BI Norwegian Business School
BBA
<
Dieninės
<
3 metai
Anglų
Universiteto miestelis

In this three-year programme, you learn about management principles and practices, market influences, operations, finance and communication, and more.

Skaityti daugiau