Filter
Verslo Administravimas
Puerto Rikas Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti geriausias verslo administravimo programas Puerto Rike - 2019

BBA - tai Bachelor of Business Adminsitration trumpinys. Šis verslo administravimo bakalauro laipsnis yra suteikiamas sėkmingai pabaigusiems pirmosios pakopos su verslu glaudžiai susijusias akademines studijas, kurios įprastai trunka apie ketverius metus. Priklausomai nuo studento pasirinktos konkrečios studijų programos, aukštosios mokyklos bei šalies, kurioje ji yra, humanitarinių mokslų studijų programų trukmė, kaina, struktūra bei turinys gali itin stipriai skirtis.

Yra keletas įstaigų, atsakingų už aukštojo mokslo įsikūrusi visoje Puerto Rikas, su Puerto Riko universiteto yra seniausia ir didžiausia. Kaip iš Jungtinių Amerikos Valstijų teritorijoje, piliečiai gali turėti prieigą prie papildomų galimybių švietimo srityje.

Jau šiandien pradėkite savo verslo administravimo bakalauro programą Puerto Rike - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Inter American University of Puerto Rico

Verslumo ir vadybos plėtros programa yra sukurta siekiant suteikti studentams žinių apie principus, kurie reglamentuoja komercinę plėtrą bendrovių ir jų veiklos. ... [+]

Verslumo ir vadybos plėtros programa yra sukurta siekiant suteikti studentams žinių apie principus, kurie reglamentuoja komercinę plėtrą bendrovių ir jų veiklos.

Bakalauro verslo administravimo programa su verslumo ir vadybos plėtros pagrindinis tikslas parengti specialistus su įgūdžių ir žinių, reikalingų ištirti savarankišką darbą kaip įmanoma alternatyva savo profesinę karjerą arba užimti poziciją kaip verslo vadybininkas.

Studentas yra pateikta su sąvokomis, principais ir pagrindinėmis praktikos skirtingų disciplinų, kurios apima kūrimą ir įmonių ir verslumo, kaip antai administravimą: vadybos, verslumo, apskaitos, rinkodaros, ekonomikos, finansų, kiekybinių metodų ir žmogiškųjų išteklių.... [-]

Puerto Rikas Aguadilla Pueblo Bajadero Barranquitas Bayamón Fajardo Guayama San Juan San Germán Ponce  + 6 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba