Palyginti verslo administravimo programas - Reklama

Ambicingi studentai, kurie kreipiasi į didelį pasaulį komercijos gali pasišvęsti užsidirbti BBA arba verslo administravimo bakalauras laipsnį. Tai paprastai ketverių metų programa, kuri apima verslo pagrindus, įskaitant ekonomikos, teisės, rinkodaros ir valdymo. Kiekybinis motyvai yra mokoma kartu su bendravimo ir vadovavimo įgūdžių, kad absolventai suprasti visus verslo pasaulyje… Skaityti daugiau

Ambicingi studentai, kurie kreipiasi į didelį pasaulį komercijos gali pasišvęsti užsidirbti BBA arba verslo administravimo bakalauras laipsnį. Tai paprastai ketverių metų programa, kuri apima verslo pagrindus, įskaitant ekonomikos, teisės, rinkodaros ir valdymo. Kiekybinis motyvai yra mokoma kartu su bendravimo ir vadovavimo įgūdžių, kad absolventai suprasti visus verslo pasaulyje aspektus.

Kas yra BBA reklamoje? Dėmesys reklamoje rengia studentas kurti santykius su klientais, analizuoti klientų poreikius ir norus, taip pat parengti ir vykdyti rinkodaros strategiją konkrečią prekę ar paslaugą ir jos tikslinę auditoriją. Dalyviai išmoks apie vartotojų elgseną, pardavimų valdymas, Reklamos kampanijos dizainas ir klientų aptarnavimo. Jie išmoks pritaikyti išbandytas ir tikras reklamos principus į naujas rinkas ir pažangių technologijų.

Absolventų su BBA reklamoje turi smulkiai honed supratimą apie tai, ką žmonės nori ir kaip patenkinti jų poreikius. Jie supranta santykių svarbą ir yra veiksmingos komunikacijos. Šie įgūdžiai atverti duris į naujų karjeros galimybių ir didesnių atlyginimų, ir padėti absolventams pasiekti profesionalus, taip pat asmeninio pasitenkinimo.

Apie bakalauro laipsnį kaina skiriasi ir yra nustatomas pagal įstaigos, kurioje jis yra uždirbamos. Studentai turėtų rūpintis pasirinkti programą, kuri atitinka jų poreikius ir tikslus ir dirbti su institucijoje suprasti su tuo susijusias išlaidas.

Karjera reklama yra įdomi ir konkurencinga. Kaip reklamos vadybininkas gali dalyvauti kuriant tam įmonės, produkto ar paslaugos veidą, apdorodami skelbimai televiziją, radiją ir internetu.Jūs galite kurti reklamines kampanijas ir produktų išleidimo į aplinką ir dirbti kartu su pardavimų ir kūrybinių padalinių sugalvoti šūkiai, vaizdų ir muzikinių intarpų, kurios daro produktą įsimintina. Jūs galite kurti reklamą už vieną įmonė, arba būti grupės dalis, kuri imasi daug klientų su įvairių poreikių ir produktams.

Studentai, norintys verstis BBA vadybinis turite daug galimybių. Prisijungę mokymosi apjungia aukštos kokybės išsilavinimą su baigia kursinių bet kuriuo metu iš bet kurios pasaulio vietos patogumui. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai pasirinkai mokykloje užpildant švino pavidalu.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
Northwood University
Midland, Jungtinės Amerikos Valstijos

Reklaminė ir rinkodara pagrindinis ne Northwood universitetas yra skirtas tiems, kurie nori būti kūrybiškai užginčytos ir turi galimybę padaryti įdomių, įsimintinų dalykų atsi ... +

Reklaminė ir rinkodara pagrindinis ne Northwood universitetas yra skirtas tiems, kurie nori būti kūrybiškai užginčytos ir turi galimybę padaryti įdomių, įsimintinų dalykų atsitikti, net iki baigimo. -
BBA
Dieninės
4 metai
Anglų
Rgs. 2020
Universiteto miestelis