BACHELORSTUDIES

Peržiūrėti visas Ištęstinės studijos verslo administravimo programas - Rinkodara - Kipre - 2020

Verslo administravimo bakalauro laipsnis (angliškai jis vadinamas Bachelor of Business Administration is yra trumpinamas BBA) - tai pirmosios pakopos akademinis laipsnis, kuris yra suteikiamas sėkmingai šio pobūdžio studijas baigusiems studentams. Dieninės šio tipo studijos paprastai trunka apie ketverius metus. Šio tipo studijas pasirinkę studentai paprastai nagrinėja tokias temas kaip komercija ir verslas.

Rinkodaros studijas pasirinkę studentai nagrinėja rinkodaros strategijos, tendencijų, analizės, kainodaros bei mokslinių tyrimų metodų temas. Tad šias studijas pabaigę specialistai iš tiesų turi įgiję solidų žinių ir įgūdžių pagrindą, kurį jie nesunkiai gali panaudoti pradėję dirbti rinkodaros srityje.

Kipras, oficialiai Kipro Respublikos, yra sala, šalis Rytų Viduržemio jūros. Kipras yra trečia pagal dydį ir trečias tankiausiai sala Viduržemio jūroje, ir valstybė narė, į Europos Sąjungą.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl Geriausi Ištęstinės studijos verslo administravimo bakalauro programų - Rinkodara - Kipre - 2020

1 Rezultatai Rinkodara, Kipras Filter

BBA rinkodaros

University of Nicosia
Kipras, Nikosija + 2 Daugiau
BBA
Rugsėjis 2020
<
Dieninės
<
Ištęstinės
<
4 metai
Anglų
Graikų
Su bendrabučiu

Teikti intelektualiai išbandytus kursus, kurie atitinka asmeninę mokinių raidą ir grindžiami stipendijomis ir moksliniais tyrimais.

Skaityti daugiau