Verslo administravimo bakalauro programos Rusijoje

Palyginti geriausias verslo administravimo programas Rusijoje - 2019

Magistras

Verslo administravimo bakalauro laipsnis paprastai yra suteikiamas sėkmingai pabaigusiems pirmosios pakopos verslo studijų programas. Šio tipo studijos paprastai trunka nuo trejų iki ketverių metų. Šis bakalauro laipsnis studentams gerokai padidina jų galimybes konkurencingoje darbo rinkoje, o taip pat ir atveria tolimesnių studijų galimybes.

Rusija ir taip pat oficialiai žinoma kaip Rusijos Federacijos, yra šiaurinėje Eurazijos šalis. Švietimas Rusijoje Didžiąją dalį valstybės ir reglamentuoja Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija. Rusijoje, ji užima apie 70% mokymo laiko už kontaktinius pamokas su mokytoju, poilsio 30% darbo krūvis yra skirti nepriklausomą tyrimą medžiagos.

Jau šiandien pradėkite savo verslo administravimo bakalauro programą Rusijoje - 2019

Skaityti Daugiau

Bakalauro verslo administravimo "tarptautinio verslo"

National research Ogarev Mordovia State University
Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2019 Rusija Saransk

Tarptautinio verslo mokymo programa apjungia tris blokus disciplinų: pagrindiniai kursai humanitarinių (istorijos, filosofijos, teisės, sociologijos, psichologijos, rusų kalba, užsienio kalba), pagrindiniai ekonomika disciplinų (ekonomika, Vadyba, Matematika, žmogiškųjų išteklių valdymo, kompiuterių mokslo , verslo planavimas, apskaita ir analizė, lyginamoji vadyba), tarptautinės verslo sričių (pasaulio ekonomika ir tarptautiniai ekonominiai santykiai; tarptautinių investicijų; tarptautinis marketingas; tarptautinė logistika, tvarus verslo plėtros; veiklos procesų valdymas ir kt.) [+]

Bakalauras verslo administravimo "Tarptautinis verslas"

Šalies ekonomikos globalizacija pateikia reikalavimus būsimoms absolventų kompetencijų, reikalingų sėkmingam tarptautinės verslo karjerą: kuriant pasaulinio mąstyseną, gauti įžvalgų valdymo procesus įmonėse įvairių šalių ir tarptautinių korporacijų, taip pat, perdirbimas įgūdžių valdymo , rinkodaros, žmogiškųjų išteklių valdymo, finansų, kuriant ir įgyvendinant tarptautinio verslo strategijas.

Tarptautinio verslo mokymo programa apjungia tris blokus disciplinų: pagrindiniai kursai humanitarinių (istorijos, filosofijos, teisės, sociologijos, psichologijos, rusų kalba, užsienio kalba), pagrindiniai ekonomika disciplinų (ekonomika, Vadyba, Matematika, žmogiškųjų išteklių valdymo, kompiuterių mokslo , verslo planavimas, apskaita ir analizė, lyginamoji vadyba), tarptautinės verslo sričių (pasaulio ekonomika ir tarptautiniai ekonominiai santykiai; tarptautinių investicijų; tarptautinis marketingas; tarptautinė logistika, tvarus verslo plėtros; veiklos procesų valdymas ir kt.)... [-]