Filter
Verslo Administravimas
Afganistanas Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti verslo administravimo programas - Santykiai su klientais Afganistane - 2019/2020

Verslo administravimo bakalauro laipsnis paprastai yra suteikiamas sėkmingai pabaigusiems pirmosios pakopos verslo studijų programas. Šio tipo studijos paprastai trunka nuo trejų iki ketverių metų. Šis bakalauro laipsnis studentams gerokai padidina jų galimybes konkurencingoje darbo rinkoje, o taip pat ir atveria tolimesnių studijų galimybes.

Bakalauro verslo administravimo yra ketverių metų laipsnį. Paprastai studentai sutelkti dėmesį į tam tikrą darbo susijusio drausmės, pavyzdžiui, ekonomikos, e-verslo, tarptautinio verslo, ar finansų. Kursai yra sukurta siekiant suteikti studentams išsamią skristi į žinių ir patirties sėkmingai tęsti karjerą verslo vadybos.

Aukštasis mokslas Afganistane yra labai vertinami. Apskritis turi lyderio projektą aukštojo mokslo, kuria siekiama skatinti tarptautinį bendradarbiavimą švietimo ir mokslinių tyrimų srityse. Taip pat yra įvairių centrų, kurie buvo Amerikos pagrindiniai moksliniai ir kultūriniai ryšiai su Afganistanu. Ne piliečiai studijuoti šalies geografiją ir kultūrą labai lengvai.

Geriausios verslo administravimo programos - Santykiai su klientais Afganistane - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Santykiai su klientais, Afganistanas

American University of Afghanistan

Verslo departamentas suteikia studentams teorijų ir koncepcijų, susijusių su tarptautiniu, pasaulinės klasės verslo praktiką.Departamentas siekia doktorantams, kurie bus ... [+]

Verslo administravimo bakalauras

&nbsp

Verslo departamentas suteikia studentams teorijų ir koncepcijų, susijusių su tarptautiniu, pasaulinės klasės verslo praktiką. Departamentas siekia pakopos studentams, kurie bus konkurencingi vidaus ir tarptautinėse įmonėse, ir kurie gali sėkmingai tęsti studijas antrosios pakopos lygmenyje.

Tikslai, mokymo programų ir mokymo metodikos katedros yra skirtos suteikti studentams su

&nbsp

1) Tvirtas pagrindas tam tikrais sričių žiniomis tarptautinių geriausios praktikos lygiu;

2) išsamią įvadas į vieną drausmės (apskaita, finansai, arba vadyba);

3) profesionalumo ir jos praktikos supratimas; ... [-]

Afganistanas Kabul
Rugsėjis 2019
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba