Filter
Verslo Administravimas
Albanija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti verslo administravimo programas - Santykiai su klientais Albanijoje - 2019/2020

Verslo administravimo bakalauro laipsnis (angliškai jis vadinamas Bachelor of Business Administration is yra trumpinamas BBA) - tai pirmosios pakopos akademinis laipsnis, kuris yra suteikiamas sėkmingai šio pobūdžio studijas baigusiems studentams. Dieninės šio tipo studijos paprastai trunka apie ketverius metus. Šio tipo studijas pasirinkę studentai paprastai nagrinėja tokias temas kaip komercija ir verslas.

Studentai ieško žinių ir įgūdžių, kad būtų sėkmingai verslo pasaulyje gali tekti apsvarstyti bakalauro laipsnį verslo administravimo (BBA) naudą. Tai Kvalifikacija suteikia studentams kursų, ant kurio dėmesio centre, įskaitant tokiose srityse kaip e-komercija, pardavimų, žmogiškųjų išteklių, finansų ir įvairovė.

 

Ši šalis yra kita kokybės aukštojo mokslo išsilavinimą namo iš kelių universitetų, pradedant nuo Albanijos universitete. Šalis taip pat galioja įstatymai, kuriais užtikrinama, kad kiekvienas universitetas yra įrengta mokymosi įrenginius, pavyzdžiui, bibliotekoje ir kt.

Geriausios verslo administravimo programos - Santykiai su klientais Albanijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Santykiai su klientais, Albanija

Canadian Institute of Technology

Trejų metų bakalauro verslo administravimo yra integruota, įvairių sričių studijų programa. Programos pagrindinė stiprybė yra jo derinys verslo, laisvųjų menų ir socialin ... [+]

Trejų metų bakalauro verslo administravimo yra integruota, įvairių sričių studijų programa. Programos pagrindinė stiprybė yra jo derinys verslo, laisvųjų menų ir socialinių mokslų kursus. Tradiciniai verslo administravimo programos pirmosios pakopos studijų pabrėžti aukštą specializacijos konkrečiose verslo kursus. Kaip rezultatas, absolventai šių programų stokoja poveikio platų ne verslo kursus, kurie informuoja studentams platesnės visuomenės ir intelektinės kontekste, kuriame verslo ir organizacijų veiklos.

Tikslinės Įgūdžiai: Ugdyti kritinį valdymo kompetencijas pagrindinių verslo sričių (ty., Apskaita, finansai, rinkodara, operacijų valdymo ir strateginio valdymo) Išplėsti matematiniai ir statistiniai gebėjimai reikalingi finansinės analizės Parengti išsamų supratimą apie ekonomikos teorijos, kuriais remiasi daugelis verslo sprendimus Parengti išsamų supratimą apie globalizacijos poveikį valdymo praktiką ir galimybes Sukurti veiksmingus komandoje ir vadovavimo įgūdžių Tobulinti bendravimo žodžiu ir pristatymo įgūdžiai Kurti rašytinės komunikacijos įgūdžių Ugdyti kritinį tyrimų ir analizės įgūdžius Užpildykite papildomą specializaciją "Tarptautinio verslo" Užpildykite papildomą specializaciją "Ekonomika" Kai kurie iš tipiškų Karjeros galimybės: verslumas Bendroji vadyba Kredito vadybininkų / Paskolos pareigūnas Žmogiškųjų išteklių administratorius Klientų aptarnavimo vadybininkas Finansų analitikas Nekilnojamas turtas / Nekilnojamo turto vadybininkas Pramonė santykiai specialistė pardavimų atstovas komunalinės paslaugos Gyvenimo ... [-]
Albanija Tirana
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
3 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba