Filter
Verslo Administravimas
Filipinai Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti verslo administravimo programas - Santykiai su klientais Filipinuose - 2019/2020

Verslo administravimo bakalauro laipsnis paprastai yra suteikiamas sėkmingai pabaigusiems pirmosios pakopos verslo studijų programas. Šio tipo studijos paprastai trunka nuo trejų iki ketverių metų. Šis bakalauro laipsnis studentams gerokai padidina jų galimybes konkurencingoje darbo rinkoje, o taip pat ir atveria tolimesnių studijų galimybes.

Tiems, siekti karjeros verslo vadybos, verslo administravimo (BBA) programos bakalauras yra idealus. Paprastai, pareiškėjai turi turėti aukštosios mokyklos diplomą arba atitikmenį. Tai ketverių metų kursas yra skirtas suteikti studentams už verslo pozicijas tokiose srityse kaip žmogiškųjų išteklių, pardavimo ir operacijų.

 

Filipinai, oficialiai žinoma kaip Filipinų Respublikos, yra suvereni valstybė Pietryčių Azijoje Vakarų Ramiojo vandenyno. Anglų kalba yra viena iš oficialių kalbų, Filipinai ir yra privalomas mokomasis dalykas visose mokyklose.

Geriausios verslo administravimo programos - Santykiai su klientais Filipinuose - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Santykiai su klientais, Filipinai

Kitos šios studijų srities programos:
DBA
Mapúa Institute of Technology

Ši programa yra skirta parengti studentus su atitinkamą požiūrį ir įgūdžius, tobulėti kaip verslo specialistams ... [+]

Ši programa yra skirta parengti studentus su atitinkamą požiūrį ir įgūdžius, kad galėtų tobulėti kaip verslo specialistams ir / ar verslininkams.

Studentai turės du (2) dainų, jų pagrindinis pasirinkimas: Marketingo valdymo ir bendrojo valdymo.

Baigusių šią programą, tikimasi, bus adept ieško verslo galimybių, ne valdyti užduotis ir žmones, ir taikant kokybinius metodus, kurie yra naudingi organizacinių tikslų.

MISIJA

ETYSBM yra įsipareigojusi studento plėtros tapo augimui ir plėtrai šalyje priemonė. MIT-YSBM turi patobulinti įgūdžius ir plėtoti savo studentų asmenybę, kad jie taps agentai teigiamus pokyčius verslo bendruomenėje ir visuomenėje apskritai.... [-]

Filipinai Manila
Lapkritis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba