Filter
Verslo Administravimas
Mauricijus Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti verslo administravimo programas - Santykiai su klientais Mauricijuje - 2019/2020

BBA arba Verslo administravimo bakalauro laipsnis yra suteikiamas sėkmingai pabaigusiems ketverius metus trunkančias pirmosios pakopos su verslu glaudžiai susijusias akademines studijas. Šis laipsnis gerokai padidina specialistų galimybes konkurencingoje darbo rinkoje, o taip pat atveria ir tolimesnių akademinių studijų galimybes.

Studentai ieško žinių ir įgūdžių, kad būtų sėkmingai verslo pasaulyje gali tekti apsvarstyti bakalauro laipsnį verslo administravimo (BBA) naudą. Tai Kvalifikacija suteikia studentams kursų, ant kurio dėmesio centre, įskaitant tokiose srityse kaip e-komercija, pardavimų, žmogiškųjų išteklių, finansų ir įvairovė.

 

Mauricijus, oficialiai Mauricijaus Respublika salose gyvenanti tauta Indijos vandenyne apie 2000 kilometrų nuo pietryčių pakrantės Afrikos žemyne.

Geriausios verslo administravimo programos - Santykiai su klientais Mauricijuje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Santykiai su klientais, Mauricijus

YKBS LTD

Verslo administravimo bakalauras yra bakalauro kvalifikacija, suteikianti valdymo praktikos apžvalgą nacionaliniu ir tarptautiniu mastu. Programa sukuria konceptualų supr ... [+]

Programos aprašymas

Verslo administravimo bakalauras yra bakalauro kvalifikacija, suteikianti valdymo praktikos apžvalgą nacionaliniu ir tarptautiniu mastu. Programa sukuria konceptualų supratimą apie valdymo klausimus, teorijas ir požiūrius į valdymo karjerą.

Kursinių darbų tikslas - suteikti studentui žinias ir įgūdžius taikyti principus ir praktiką bei valdymą realioje darbo aplinkoje. Antrinis tikslas yra suteikti patogią ir tinkamą kelią verslo administravimo studijoms ir galiausiai įgyti visišką užimtumą studentams, atvykstantiems iš mokyklos.

Minimali trukmė

3 metai

NKF lygis

Nacionalinė kvalifikacijų sąranga 7 lygis (360 kreditų)

Patekimo reikalavimai... [-]
Mauricijus „Vacoas-Phoenix“
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
3 metai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba