Filter
Verslo Administravimas
Rumunija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti verslo administravimo programas - Santykiai su klientais Rumunijoje - 2019

Verslo administravimo bakalauro laipsnis paprastai yra suteikiamas sėkmingai verslo studijas, kurios įprastai trunka ketverius metus pabaigusiems specialistams. Šio tipo studijų programos yra orientuotos į esminius verslo principus. Tačiau studentai taip pat dažnai gali rinktis ir tam tikrą specializaciją bei rinktis laisvai pasirenkamuosius dalykus ir taip prisidėti prie jų išsilavinimo.

Studentai ieško žinių ir įgūdžių, kad būtų sėkmingai verslo pasaulyje gali tekti apsvarstyti bakalauro laipsnį verslo administravimo (BBA) naudą. Tai Kvalifikacija suteikia studentams kursų, ant kurio dėmesio centre, įskaitant tokiose srityse kaip e-komercija, pardavimų, žmogiškųjų išteklių, finansų ir įvairovė.

 

Rumunijos universitetų kvalifikacija labai vertinami ir pripažįstami Europoje ir už jos ribų, mažiausias mokestis už mokslą ir pragyvenimo lygis Europoje. Rumunai seną ir turtingą istoriją, ypač sostinėje Bukarešte su 2 milijonai žmonių. Tarptautinė studentų, norinčių studijuoti Rumunijoje gali kreiptis arba į Švietimo ir mokslo ministerijos arba pasirinkto Rumunijos universitete, siekiant gauti patvirtinimo pažymėjimą.

Geriausios verslo administravimo programos - Santykiai su klientais Rumunijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Santykiai su klientais, Rumunija

UNIVERSITATEA BABEȘ-BOLYAI

Per 6 semestrus, studentai bakalauro padengti pagrindinius dalykus, kurių jiems reikia įgyti integruotų ir sudėtingus įgūdžius, reikalingus pagal geros vidurinės vadovu. ... [+]

Per 6 semestrus, studentai bakalauro padengti pagrindinius dalykus, kurių jiems reikia įgyti integruotų ir sudėtingus įgūdžius, reikalingus pagal geros vidurinės vadovu. Teorija ir praktika yra sujungti per interaktyvius mokymosi metodus, atvejų tyrimai ir per stažuotės į 4 semestras.

Temos spręsti įvairias sritis: Ekonomika, informacinių technologijų, matematikos ir statistikos, verslo teisė, vadyba, rinkodara, apskaita, finansais, ir ekonometrijos.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Prieš taikant ES ir ne ES kandidatai privalo turėti savo laipsnį Švietimo ir mokslo ministerijos pripažintas.

1 metai ILE0047 Verslo statistika ILE0003 Bendr... [-]
Rumunija Cluj-Napoca
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bucharest

Sudėtingoje ir sudėtingoje ekonominėje aplinkoje, kurioje mes gyvename, žmonės vis labiau pasirengę suprasti ir išspręsti problemas, su kuriomis susiduria bet kuris versl ... [+]

Kursai su anglų kalbos mokymu.

Sudėtingoje ir sudėtingoje ekonominėje aplinkoje, kurioje mes gyvename, žmonės vis labiau pasirengę suprasti ir iššūkius spręsti bet kokio verslo problemas. Gebėjimas vertinti aplinkybes ir reaguoti į pokyčius, kuriuos patiria bet kuri organizacija, vis dažniau yra priemonė, kurią reikia rasti bet kurio ekonomikos absolvento įgūdžių sąraše. Nesvarbu, ar toks absolventas ketina atverti naują verslą ar dirbti esamai įmonei, verslo administravimo laipsnis yra būtina sąlyga mokymui ir verslumo įgūdžių ugdymui. Suprasti organizacijos valdymą, tai, kaip šis sprendimų priėmimo procesas veikia ir kaip valdyti bet kokį turtą, yra tik keletas elementų, kuriuos siūloma programa siekiama suteikti dalyviams, suteikiant jiems galimybę įgyti poziciją darbo rinka augs.... [-]

Rumunija Bucharest
Rugsėjis 2019
Rumunų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba