Filter
Verslo Administravimas
Saudo Arabija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti verslo administravimo programas - Santykiai su klientais Saudo Arabijoje - 2019/2020

Verslo administravimo bakalauro laipsnis paprastai yra suteikiamas sėkmingai pabaigusiems pirmosios pakopos verslo studijų programas. Šio tipo studijos paprastai trunka nuo trejų iki ketverių metų. Šis bakalauro laipsnis studentams gerokai padidina jų galimybes konkurencingoje darbo rinkoje, o taip pat ir atveria tolimesnių studijų galimybes.

Studentai ieško žinių ir įgūdžių, kad būtų sėkmingai verslo pasaulyje gali tekti apsvarstyti bakalauro laipsnį verslo administravimo (BBA) naudą. Tai Kvalifikacija suteikia studentams kursų, ant kurio dėmesio centre, įskaitant tokiose srityse kaip e-komercija, pardavimų, žmogiškųjų išteklių, finansų ir įvairovė.

 

Saudo Arabija, oficialiai žinoma kaip Saudo Arabijos Karalystės, yra didžiausia arabų valstybė, Vakarų Azijoje ploto ir antra didžiausia arabų pasaulyje. Saudo Arabija aptarnauja nacionalinė aviakompanija Saudi Arabian Airlines, dažnai vadinama jos Arabų pavadinimas saudia.

Geriausios verslo administravimo programos - Santykiai su klientais Saudo Arabijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Santykiai su klientais, Saudo Arabija

King Abdulaziz University, Faculty of Economics & Administration FEA

Norėdami gauti bakalauro laipsnį verslo administravimo, studentai privalo baigti 42 vienetų (14 kursų) su VPS bent 3,75 esant 5 mastu ... [+]

Bakalauras Verslo Administravimo Norėdami gauti bakalauro laipsnį verslo administravimo, studentai privalo baigti 42 vienetų (14 kursų) su ne mažiau kaip 3,75 VPS esant 5 mastu, nes tai yra Karaliaus Abdul Aziz universiteto magistrantūros studijų nuostatuose. Tie 42 vienetų (14 kursų) skirstomi į fol - mo būdą: A. Privalomi kursai 30 vienetų (10 kursų) B. Pasirenkamieji kursai 9 vienetų (10 kursų) C. Moksliniai tyrimai projektas 3 vienetais (1 kursas)

[-]
Saudo Arabija Džida
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba