Filter
Verslo Administravimas
Tunisas Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti verslo administravimo programas - Santykiai su klientais Tunise - 2019/2020

BBA - tai Bachelor of Business Adminsitration trumpinys. Šis verslo administravimo bakalauro laipsnis yra suteikiamas sėkmingai pabaigusiems pirmosios pakopos su verslu glaudžiai susijusias akademines studijas, kurios įprastai trunka apie ketverius metus. Priklausomai nuo studento pasirinktos konkrečios studijų programos, aukštosios mokyklos bei šalies, kurioje ji yra, humanitarinių mokslų studijų programų trukmė, kaina, struktūra bei turinys gali itin stipriai skirtis.

Bakalauro verslo administravimo yra ketverių metų laipsnį. Paprastai studentai sutelkti dėmesį į tam tikrą darbo susijusio drausmės, pavyzdžiui, ekonomikos, e-verslo, tarptautinio verslo, ar finansų. Kursai yra sukurta siekiant suteikti studentams išsamią skristi į žinių ir patirties sėkmingai tęsti karjerą verslo vadybos.

Tunisas (arabų kalba: تونس Tunisas) oficialiai žinoma kaip Tuniso Respublikos (arabų kalba: الجمهورية التونسية al Jumhūriyyah ties Tūnisiyyah) yra Šiaurės Afrikoje šalis, kuri turi Viduržemio jūros pakrantės, pačiame centre Viduržemio Afrikoje. Nuo įgyti nepriklausomybę nuo Prancūzijos 1956 metais, Tuniso mokslo sektorius parodė didelę pažangą. Priėmimo procesas centralizuotai valdomas per universitetus orientavimo sistemos.

Geriausios verslo administravimo programos - Santykiai su klientais Tunise - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Santykiai su klientais, Tunisas

Kitos šios studijų srities programos:
South Mediterranean University

SMU-MSB yra vienintelis Tuniso privatus universitetas, kuriame švietimo kalba yra grynai anglų kalba. Be nacionalinio akreditavimo, MSB taip pat didžiuojasi tuo, kad gavo ... [+]

Galite rinktis iš trijų srautų: prancūzų, dvikalbių (anglų ir prancūzų) arba trijų kalbų (anglų, prancūzų ir ispanų).

Programa „2 2“ leidžia studentams užbaigti pirmuosius dvejus verslo administravimo bakalauro (BBA) metus Tuniso universitete, o vėliau perkelti į HEC Montréal Kanadoje, kad užbaigtų du paskutinius / likusius metus ir įgytų dvigubą laipsnį: bakalauro laipsnį HEC Montréal laipsnis ir MSB licencijos laipsnis.

Pusę programos įgyvendinimo galite pasirinkti specializaciją:

Taikomoji ekonomikaVerslo analizė (informacinės technologijos)Verslo intelektasEkonomika, finansai ir matematikaVerslumasFinansaiŽmogiškųjų išteklių valdymasTarptautinis verslasLogistika ir operacijų valdymasValdymasProfesionali apskaitaProjektų valdymasKiekybiniai valdymo metodaiTvaraus vystymosi valdymas... [-]
Tunisas Tunis
Registracija galima
Anglų,Prancūzų kalba,Ispanų
Dieninės
4 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba