Filter
Verslo Administravimas
Vietnamas Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti verslo administravimo programas - Santykiai su klientais Vietname - 2019/2020

Verslo ir komercijos bakalauro studijas baigusiems absolventams dažnai yra suteikiamas verslo administravimo bakalauro laipsnis. Dieninės šio tipo studijos paprastai užtrunka apie ketverius metus.

Tiems, siekti karjeros verslo vadybos, verslo administravimo (BBA) programos bakalauras yra idealus. Paprastai, pareiškėjai turi turėti aukštosios mokyklos diplomą arba atitikmenį. Tai ketverių metų kursas yra skirtas suteikti studentams už verslo pozicijas tokiose srityse kaip žmogiškųjų išteklių, pardavimo ir operacijų.

 

Vietnamas siūlo įvairių įvairių nuostabiu taikikliai. Studentai gali mėgautis gamtos grožiu šalies, Studentai, kurie keliauja į Vietnamą bus sužavėtas didžiųjų miestų, rinkų ir parduotuvių, kurios yra skirtingai nieko šioje planetoje. Universitetas įėjimas Vietnamas remiantis balų, pasiektus egzaminą.

Geriausios verslo administravimo programos - Santykiai su klientais Vietname - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Santykiai su klientais, Vietnamas

FPT University

... [+]

Absolventai, turintys didelį potencialą, taip pat turi aiškią galimybę įdarbinti tiesiogiai FPT dukterines kompanijas, veikiančias 19 pasaulio šalių.

KARJEROS GALIMYBĖS

Didelis verslo administravimo bakalauro laipsnio spektras reiškia, kad absolventai gali pasirinkti iš įvairių karjeros būdų įvairiuose verslo sektoriuose.

DARBO APMOKYMUOSE [-]
Vietnamas Hanojus
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Ho Chi Minh City University of Technology

"HCMUT- Bach Khoa University " verslo administravimo programa suteikia studentams pagrindą ir pažangiausias valdymo žinias, apimančias įvairius aspektus, įskaitant rinkod ... [+]

"HCMUT- Bach Khoa University " verslo administravimo programa suteikia studentams pagrindą ir pažangiausias valdymo žinias, apimančias įvairius aspektus, įskaitant rinkodarą, planavimą, apskaitą, finansavimą ir gamybą.

"HCMUT-Bach Khoa" verslo administravimo programa suteikia studentams pagrindines ir pažangias žinias apie karjeros galimybes

Minkšti įgūdžiai, tokie kaip komandinis darbas, bendravimas, identifikavimas

Karjeros galimybė

Po baigimo studentai turės galimybę dirbti šiose srityse:

Verslo plėtra: rinkos tyrimai, verslo planavimas, bendruomenių santykiai, naujų produktų ir paslaugų kūrimas.ApskaitaInvesticijų analizė: investicinių projektų rengimas ir analizė, įmonių finansinė analizė, atsargų duomenų apdorojimas.AdministracinisGalimybė perkelti į mūsų partnerių universitetus JAV... [-]
Vietnamas Hošimino miestas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba