Palyginti 3 verslo administravimo programas - Sportas

Verslo administravimo (BBA) laipsnį Bakalauras yra daug kolegijų studentų tikslas. Šis laipsnis suteikia esminius verslo įgūdžių ir žinių, kurios gali padėti mokiniams kurti sėkmingus verslo karjerą arba pereiti prie tolesnių tyrimų. Kas yra BBA sporte? BBA sporte yra bakalauro verslo administravimo magistro laipsnį, daugiausia dėmesio skiriant verslo pagrindų ir kaip juos taik… Skaityti daugiau

Verslo administravimo (BBA) laipsnį Bakalauras yra daug kolegijų studentų tikslas. Šis laipsnis suteikia esminius verslo įgūdžių ir žinių, kurios gali padėti mokiniams kurti sėkmingus verslo karjerą arba pereiti prie tolesnių tyrimų.

Kas yra BBA sporte? BBA sporte yra bakalauro verslo administravimo magistro laipsnį, daugiausia dėmesio skiriant verslo pagrindų ir kaip juos taikyti realioje sporto pramonės aplinkoje. Studentai gali iš esmės sužinoti užkulisinis verslą profesionalių sporto. Programa gali būti pritaikytas prie konkrečios srities pramonės, kurioje studentai domisi, įskaitant viešųjų ryšių, pramogos rinkodaros, pardavimo skatinimo valdymo, Renginių organizavimas, verslo ir derybų.

BBA sporte gali suteikti vertingų gyvenimo įgūdžius, tokius kaip organizavimas, planavimas, valdymas, pareigų paaukštinimo ir personalo. Šie įgūdžiai gali būti priemone siekiant sukurti sėkmingą karjerą profesionalaus sporto pramonėje.Laipsnis taip pat gali padėti individualiai uždirbti didesnį atlyginimą.

Iš studijų programą kaina skirsis institucijos, programos ir vietą. Būsimieji studentai turėtų mokslinių tyrimų programas atidžiai ir pasirinkti vieną, kuris geriausiai atitinka jų individualius tikslus, poreikius ir biudžetą.

Baigusių šią programą, dažnai turi daug įvairių karjeros galimybių. Galimybės yra karjeros su profesionalių komandų ar sportininkų kelių pajėgumus, pavyzdžiui, verslo ir renginių vadybininkai, viešųjų ryšių konsultantų, rinkos tyrėjų ir atstovų spaudai. Absolventai taip pat gali siekti karjeros su sporto įrenginius, renginių planuotojams ar vykdytojų, arba jie gali pasirinkti eiti į pardavimų ir rinkodaros. Mokslininkai taip pat turi dirbti konkrečius sporto organizacijų, taip pat, kaip ir olimpinio komiteto arba Pasaulio taurės slidinėjimo čempionate parinktį.

A Sportas BBA gali parengti studentus daugelio aspektų profesinės sporto pramonės karjerą.Jei jus domina sužinoti daugiau, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai jūsų pasirinktą mokyklą užpildant švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
Northwood University
Midland, Jungtinės Amerikos Valstijos

Su Northwood anketa Pramogos, Sportas ir skatinimas vadybos programos, galite tęsti karjerą BIZ, tačiau iš scenos šviesą.

Su Northwood anketa Pramogos, Sportas ir skatinimas vadybos programos, galite tęsti karjerą BIZ, tačiau iš scenos šviesą. -
BBA
Dieninės
4 metai
Anglų
Rgs. 2020
Universiteto miestelis
 
ESM, Ecole de Management et de Communication
Geneva, Šveicarija

Vadybos rinkodaros sporto studijų bakalauras yra skirtas elito sportininkų ir moterų rūpinasi savo profesinio mokymo ir perkvalifikavimo už sportą.

Vadybos rinkodaros sporto studijų bakalauras yra skirtas elito sportininkų ir moterų rūpinasi savo profesinio mokymo ir perkvalifikavimo už sportą. -
BBA
Dieninės
Ištęstinės
7 semestrai
Universiteto miestelis
 
University of Nicosia
Nicosia, Kipras

Sporto valdymo programa numato suteikti studentui išsamią informaciją apie įvairias sporto bylas ir organizacijas bei įgūdžius dirbti sporto rinkoje visais jo apraiškas, įskai ... +

Sporto valdymo programa numato suteikti studentui išsamią informaciją apie įvairias sporto bylas ir organizacijas bei įgūdžius dirbti sporto rinkoje visais jo apraiškas, įskaitant profesionalų ir mėgėjų sportą, sporto ir fitneso paslaugų organizacijas, komercines ir viešąsias sporto ir rekreacinės veiklos, taip pat žmogiškųjų išteklių ir vieno sportininko valdymas. -
BBA
Dieninės
Ištęstinės
4 metai
Anglų, Graikų
Universiteto miestelis