Palyginti 3 verslo administravimo programas - Sporto verslo studijos

Verslo administravimo bakalauras (BBA) yra vienas iš naudingiausių studijų programų kolegijos studentas gali siekti. Jis skirtas suteikti išsamių žinių apie verslo įgūdžių ir gali parengti studentus sėkmingai verslo karjeros ir įgaliojimus tęsti mokslus magistro studijų programą. Kas yra Sport Verslo BBA? A Sport Verslo BBA yra bakalauro verslo administravimo magistro laipsnį s… Skaityti daugiau

Verslo administravimo bakalauras (BBA) yra vienas iš naudingiausių studijų programų kolegijos studentas gali siekti. Jis skirtas suteikti išsamių žinių apie verslo įgūdžių ir gali parengti studentus sėkmingai verslo karjeros ir įgaliojimus tęsti mokslus magistro studijų programą.

Kas yra Sport Verslo BBA? A Sport Verslo BBA yra bakalauro verslo administravimo magistro laipsnį su dėl profesinio sporto pramonėje daug dėmesio. Studentai dažnai mokosi bendruosius verslo įgūdžių, kurie gali būti taikomi profesionaliems sporto. Laipsnis gali būti pritaikyta prie konkrečių studijų srityse, siekiant, kad studentas gali pereiti su išsamių žinių pasirinktos srities. Tokių sričių yra akcijos, Renginių organizavimas, verslo derybas atstovė santykius ir pramogų rinkodarą.

A Sportas verslo programa BBA moko pagrindinių verslo principus, kaip jie taikomi sporto pramonėje, tačiau programos gali taip pat suteikti įgūdžių, taikomus kitose srityse. Įgūdžių, pavyzdžiui, valdymo, planavimo, organizavimo, tyrimų ir analizės dažnai naudingi visose gyvenimo srityse.

Mokestis už šios programos skiriasi. Laipsnis gali būti uždirbtas taip mažai, kaip per trejus metus, priklausomai nuo kiekvieno atskiro dalyko kroviniu, kurių buvo imtasi. Įvairios institucijos taip pat turi skirtingas studijų kainos. Būsimieji studentai turėtų tirti laisvų programas ir pasirinkti vieną, kuris geriausiai atitinka jų poreikius.

Karjera sporte versle yra, kaip antai sporto paties pasaulyje. Absolventai gali dirbti komandoje keliose skirtingų pajėgumų, prižiūrės profesionaliu sportininku "verslo interesus arba skatinti sporto sales. Arba, jie gali dirbti tokių organizacijų kaip NFL, NBA, arba specialius olimpinės žaidynės. Absolventai taip pat gali siekti karjeros beveik bet sporte, nuo auto Racing biliardas.

A Sport Verslo BBA yra geras pasirinkimas žmonėms, kurie nori verslo ir meilės sportinę karjerą. Jei jus domina sužinoti daugiau, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai jūsų pasirinktą mokyklą užpildant švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
Nest Academy, India
Jaipur, Indija

Verslo administravimo bakalauras (sporto vadyba) yra geriausias būdas pradėti savo karjerą sporto pramonėje. Tai yra išsamus kursas, paruošiantis studentus daugybei XXI amžiau ... +

Verslo administravimo bakalauras (sporto vadyba) yra geriausias būdas pradėti savo karjerą sporto pramonėje. Tai yra išsamus kursas, paruošiantis studentus daugybei XXI amžiaus sporto vadybos profesijos pareigų. Šis kursas yra skirtas sukurti stiprią žinių bazę su verslo teorijos, principų ir praktikos pritaikymu sporto pramonėje. -
BBA
Dieninės
3 metai
Anglų
Liep. 2020
30 Bir. 2020
Universiteto miestelis
 
Northwood University
Midland, Jungtinės Amerikos Valstijos

Su Northwood anketa Pramogos, Sportas ir skatinimas vadybos programos, galite tęsti karjerą BIZ, tačiau iš scenos šviesą.

Su Northwood anketa Pramogos, Sportas ir skatinimas vadybos programos, galite tęsti karjerą BIZ, tačiau iš scenos šviesą. -
BBA
Dieninės
4 metai
Anglų
Rgs. 2020
Universiteto miestelis
 
ESM, Ecole de Management et de Communication
Geneva, Šveicarija

Vadybos rinkodaros sporto studijų bakalauras yra skirtas elito sportininkų ir moterų rūpinasi savo profesinio mokymo ir perkvalifikavimo už sportą.

Vadybos rinkodaros sporto studijų bakalauras yra skirtas elito sportininkų ir moterų rūpinasi savo profesinio mokymo ir perkvalifikavimo už sportą. -
BBA
Dieninės
Ištęstinės
7 semestrai
Universiteto miestelis
 

TIP! If you represent a school and want to add your programs to our listings, contact us here