Filter
Verslo Administravimas
Suomija Lappeenranta Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios Verslo administravimo bakalauro programos in Lappeenranta Suomija 2019

BBA arba verslo administravimo bakalauras (Bachelor of Business Administration) - tai akademinis laipsnis, kuris yra suteikiamas sėkmingai pabaigusiems pirmosios pakopos akademinis ir su verslu glaudžiai susijusias studijas. Šio tipo studijų programos, į kurias yra įtraukiamos teorinės paskaitos ir praktinis darbas, paprastai trunka nuo trejų iki ketverių metų.

Suomija, oficialiai Suomijos Respublika, yra Šiaurės šalis, esanti Fenoskandijos regione Šiaurės Europoje.

Su maždaug 70.000 gyventojų, Lappeenranta Miestas įsikūręs ant ežero kranto Saimmaa Suomijos pietryčiuose. Ji turi 2 universitetus būtent Saimaa University of Applied Sciences ir Lappeenranta University of Technology.

Peržiūrėti verslo administravimo programas in Lappeenranta Suomijoje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Saimaa University of Applied Sciences

Studijų programos Tarptautinio verslo suteikia studentams universalus problemų sprendimo ir socialinių įgūdžių tarpkultūrinėje aplinkoje, taip pat pirmojo kurso teorinių ... [+]

Studijų programos Tarptautinio verslo

Laipsnis: Verslo administravimo bakalauras (BBA)

Laipsnis pavadinimas suomių kalba: Tradenomi

Trukmė ir mastas studijas:

3,5 metų, 210 kreditų, įskaitant 30 kreditų vietą

Studijų programos Tarptautinio verslo suteikia studentams universalus problemų sprendimo ir socialinių įgūdžių tarpkultūrinėje aplinkoje, taip pat pirmojo kurso teorinių ir praktinių įgūdžių, tarptautinio verslo.

Saimaa University of Applied Sciences yra Pietryčių Suomijoje tarp ES ir Rusijos sienos, ir bendradarbiauja su daugeliu universitetų visoje Europoje ir Azijoje. Laipsnį iš mūsų yra gerai pripažintas ir gerbiamas.... [-]

Suomija Lappeenranta
Rugpjūtis 2019
Dieninės
3.5 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba