Verslo administravimo bakalauro programa oulu Suomija

Geriausios Verslo administravimo bakalauro programos oulu Suomija 2018

Magistras

Verslo administravimo bakalauro laipsnis paprastai yra suteikiamas sėkmingai pabaigusiems pirmosios pakopos verslo studijų programas. Šio tipo studijos paprastai trunka nuo trejų iki ketverių metų. Šis bakalauro laipsnis studentams gerokai padidina jų galimybes konkurencingoje darbo rinkoje, o taip pat ir atveria tolimesnių studijų galimybes.

Formaliojo aukštojo mokslo sistemą Suomijoje 7-3-2-2 modelis. Universitete trunka dvejus metus profesinės ar techninės švietimą, ir paskutinis dvejų metų iki aukštojo išsilavinimo. Suomija taip pat turi keletą visuomenę, taip pat privačių universitetų, kurie leido aukštojo mokslo prieinamumą mokiniams.

Kaip labiausiai gyventojų mieste Šiaurės Suomija, Oulu turi daugiau nei 100,000 gyventojų. Mieste gyvena Oulu taikomųjų mokslų universitete, Oulu universitetas ir profesinio koledže.

Rasti verslo administravimo programas oulu Suomijoje 2018

Skaityti Daugiau

Verslo Administravimo Bakalauras Tarptautiniame Versle (bba)

Oulu University of Applied Sciences (OAMK)
Su bendrabučiu Dieninės 42 mėnesių Suomija Oulu

Tarptautinio verslo laipsnio programa (DIB), kaip mes ją vadiname, buvo sukurta taip, kad atitiktų tarptautiniu mastu orientuotų mažų ir vidutinių įmonių reikalavimus ir būtų vykdoma tik anglų kalba. Programa skirta tiek Suomijos, tiek užsienio studentams, norintiems ieškoti įdomių karjeros naujoviško tarptautinio verslo, pardavimo ir rinkodaros, vadovavimo ar verslumo srityse. [+]

Švietimo ir profesiniai tikslai

Tarptautinio verslo laipsnio programa (DIB), kaip mes ją vadiname, buvo sukurta taip, kad atitiktų tarptautiniu mastu orientuotų mažų ir vidutinių įmonių reikalavimus ir būtų vykdoma tik anglų kalba. Programa skirta tiek Suomijos, tiek užsienio studentams, norintiems ieškoti įdomių karjeros naujoviško tarptautinio verslo, pardavimo ir rinkodaros, vadovavimo ar verslumo srityse.

Akcentuojant sąveiką daugiakultūrėje mokymosi aplinkoje, skatinančią iniciatyvą, sąveiką ir inovacijas, augs absolventų sugebėjimas įvertinti nacionalinių, organizacinių ir profesinių kultūrų skirtumus.

Mokydamiesi dalyvaudami paskaitos ir diskusijos, darydami grupinius darbus, rengdami prezentacijas, dalyvaudami įvairiuose projektuose ir atvejų studijose bei lankydamiesi kompanijose. Daugelis kursų yra pristatomi bendradarbiaujant su užsienio šalių universitetų dėstytojais. Glaudus bendradarbiavimas su profesiniu gyvenimu leidžia praktiškai pritaikyti teoriją, kurią išmokote paskaitose. Praktinis mokymas, kuris yra įtrauktas į studijas, leidžia dirbti Suomijoje ir užsienyje netgi dirbant jūsų studijų metu.... [-]