Filter
Verslo Administravimas
Tailandas Pattaya City Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios Verslo administravimo bakalauro programos in Chonburi Tailandas 2019

Verslo administravimo bakalauro laipsnis paprastai yra suteikiamas tiems studentams, kurie baigia su verslu ar komercija susijusias pirmosios pakopos studijas. Dieninės šio tipo studijos daugumoje pasaulio universitetų vidutiniškai trunka apie ketverius metus.

Tailandas, oficialiai Tailando, anksčiau žinoma kaip Siam Karalystė, yra šalis, įsikūrusi prie Indokinijos pusiasalio centre Pietryčių Azijoje. Tailandas 's paplūdimiai ir salos pritraukti milijonus lankytojų kasmet iš viso pasaulio. Kiekvienas su ketverių metų laipsnį galima įgyti darbo kaip anglų kalbos mokytoja Tailande.

Chonburi miestas yra vienas iš mokslinių tyrimų centrų, ypač tiems žmonėms, kurie gali nori tęsti mokslus į magistrantūros ir doktorantūros laipsnių. Šis miestas neturi moksliniais tyrimais pagrįstą universitetą, nors ji turi keletą aukštojo mokslo centrus.

Peržiūrėti visas verslo administravimo programas in Chonburi Tailande 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Asian University Thailand

Programa apima keletą skirtingų, bet tarpusavyje susijusių dalykų ", kurių kiekvienas, vykdant kredito vertę. ... [+]

Verslo administravimo fakulteto Verslo bakalauras

&nbsp

Azijos universitete labiausiai unikalus verslo programų aspektas yra darbo patirtis reikalavimas. Kiekvieną vasarą, visi studentai turės galimybę įgyti realaus pasaulio darbo patirtį per 3 mėnesių stažuotes serijos. BBA studentams, pirmasis metų stažuotės yra neprivalomas, o antrojo ir trečiojo kurso studentų stažuotės yra privalomi. Visi dieninių MBA studentams atlikti stažuotes.

&nbsp

Anksčiau, gerbiamų organizacijų dalyvavo Azijos universiteto stažuotės pro-gramų.Azijos universiteto studentai turėjo galimybę dirbti Capital Nomura (Tailandas), Bendra Mo-tuvų (Tailandas), Honkongo ir Šanchajaus Banking Corporation "(Tailandas), Jardine. Flamandų Thanakom Se-sų,. Lowe Lintas ir partneriai, Procter & Gamble (Tailandas) , vertybinių popierių ir biržos komisija, Tailandas, Tailandas, Tesco Lotus, Tailando Airways International TKK Asset Management, ir Total Access komunikacijos DTAC), vertybinių popierių birža. Šias galimybes suteikti studentams praktinių ir funkcinis dirbti realiame verslo organizavimo aspektų puikią mokymosi patirtį. ... [-]

Tailandas Pattaya City Bangkok
June 2019
Dieninės
4 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba