BBA

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Mūsų Verslo administravimo bakalauras vadybos (BBA) suteikia studentams būtiną mokslo mokymo pagrindinio ir taikomųjų aspektų verslo ekonomikos, organizavimo ir valdymo. Fakultetas suteikia konkurencinį lygį visiškai anglų kalba, kuri leis jums sukurti profesinius įgūdžius reikalingus organizacijų, dirbančių pasaulio rinkose.

TC

Baigusių šią laipsnį įgyti žinių ir įgūdžių, reikalingų kurti, tiesioginis, įvertinti ir visus įmonėms ir visų padalinių (pirkimai, gamyba, logistika, kokybės, administravimo, apskaitos, audito, finansai, žmogiškieji ištekliai, pardavimų tipai , rinkodaros ir kt.) Šis laipsnis taip pat suteikia jos turėtojams dirbti ekonomistai techninių ekonominių viešojo administravimo srityse. Mūsų absolventai gali pasirinkti ir valdyti informaciją, nustatyti jų tapatybę augimo ir rinkos galimybes, organizacijose paskirstyti išteklius, skatinti asmenis ir komandas, suderinti su nustatytais tikslais ir įvertinti rezultatus.

Karjeros galimybės

Absolventai Verslo vadybos ir administravimo gali dirbti įvairiose srityse organizacijose, ypač tose, kuriose tarptautinė dimensija yra labai svarbi. Verslo vadybos ir administravimo magistro laipsnį suteikia studentams įgūdžių, reikalingų atlikti bet kokį įmonės veiklos tipą, nuo smulkaus verslo (verslininkas) sukūrimo su valdymo veikla aukščiausiu lygiu (finansų valdymo, komercinės vadybos, valdikliai plėtros , žmogiškųjų išteklių valdymas, kt.) Jūs taip pat įgyti įgūdžių, reikalingų vertinimui ir audito įmonių, bankų ir kitų finansinių įmonių (fondų valdymo, vertybinių popierių rinkų, kvalifikacijų vertinimą ir tt), taip pat pasirengimą, reikalingą naudotis viešojo administravimo pranešimus, susijusius su Verslo vadyba (valstybinis ekonomistas, valstybės finansai, ligoninių valdymo, miestų tarybas ir tt).

Reikalavimai

  • Įrodymas baigus vidurinį išsilavinimą (vidurinės mokyklos diplomą arba Ged).
  • Ši programa yra atvira visų tautybių. Tačiau, kadangi Dėstymo terpė yra anglų, pareiškėjai, kurie nėra gimtoji anglų reikės TOEFL rezultatas 550 (arba lygiavertis) minimalus.
TC

studijų kartų

Programa yra mokoma tik anglų kalba ir yra atliekamas tuo Thongsook College Campus Bankokas.

Mūsų kursai yra dėstomi miesteliu ir siūlomi darbo dienomis ir savaitgaliais su lankyti metu Akademinių semestro pertraukas kolegija flexiblity. Studentai privalo atitikti 45 valandų į veidą lankomumo kuris apima dalyvavimą klasės, pristatymus, grupės darbą, projektus, klasės mokslinių tyrimų srityje, TRIPS, laikotarpio vidurio ir baigiamuosius egzaminus, taip pat literatūros apžvalgą mokslinių tyrimų popieriaus.

Kurso struktūra:

Visą kursą sudaro 124 kreditų.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Over the years, since it's foundation, Thongsook College has been engaged in providing quality education and services to it's stakeholders and to maintain high quality academic standards.

Over the years, since it's foundation, Thongsook College has been engaged in providing quality education and services to it's stakeholders and to maintain high quality academic standards. Skaityti mažiau