Filter
Verslo Administravimas
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti verslo administravimo programas - Tarptautinė apskaita

Verslo administravimo bakalauras yra vadybos, komunikacijos ir verslo bakalauro laipsnis. Remdamiesi prekybos ir administravimo principais, ši programa gali išmokyti studentų, kaip sėkmingai dirbti ateityje. BBA laipsnis uždirba apie ketverius metus.

Kas yra tarptautinės apskaitos BBA? Šis bakalauro laipsnis jungia apskaitos principus su verslo administravimu ir ekonomika. Užbaigę šią programą, mokslininkai gali išmokti daugybę apskaitos aspektų tarptautiniu lygmeniu. Kai kurie kursai gali leisti besimokantiesiems įgyti praktinės patirties per studijų užsienyje programas ar studentų organizacijas. Moksleiviams suteikiama galimybė mokytis apie verslą tiek lokaliai, tiek visame pasaulyje. Kai kurios aptariamos temos gali būti logistika, rinkodara ir žmogiškųjų išteklių valdymas.

Tie, kurie uždirba BBA tarptautinėje apskaitoje, gali išmokti daug įgūdžių, kurie gali būti naudingi tiek darbo vietoje, tiek namuose. Pagrindiniai bendravimo ir klientų aptarnavimo įgūdžiai yra mokomi ir įvaldomi. Mokytojai taip pat gali išmokti analitinių įgūdžių, padedančių jiems suprasti ir interpretuoti duomenis.

Nesvarbu, ar programos dalyviai nusprendžia užsiregistruoti fiziniame kolegijoje ar internetinėje programoje, tarptautinės apskaitos BBA išlaidos ir mokesčiai tikriausiai skirsis. Daugiau informacijos galite rasti susisiekę su priėmimo biuruose.

Kadangi verslas ir komercija yra pagrindinės pasaulio dalys, tarptautinės apskaitos BBA gali būti naudinga. Kai kurioms įmonėms gali prireikti vyriausiojo finansų pareigūno, kad galėtų tvarkyti savo pinigus. Kitoms įmonėms gali prireikti finansų analitiko, apskaitos specialisto arba biudžeto valdytojo. Gali prireikti mokesčių apskaitininkų, užmokesčio analitikų, iždo tarnautojų ir tarptautinių planuotojų.

Tarptautinės apskaitos BBA galite užsidirbti vietoje, internete ir visame pasaulyje. Individas nusprendžia, kokia edukacinė galimybė geriausiai tinka jos poreikiams ir norams. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

1 Rezultatai Tarptautinė apskaita

Talal Abu-Ghazaleh University College of Business

Tarptautinė apskaita siūlo plačias kursus apskaitos kartu su kursų Ekonomikos ir verslo administravimo. Ši koncentracija suteikia absolventas garso ugdymo pamatas apskait ... [+]

Verslo administravimo bakalauras - Tarptautinė apskaita

Tag-UCB siūlo bakalauro laipsnį verslo administravimo - BBA, su koncentracijos Tarptautinės apskaitos, logistikos, vadybos, žmogiškųjų išteklių valdymo, rinkodaros, e-verslo ir verslininkystės, Bankininkystė ir finansai, ir Islamo bankininkystės ir finansų.

Tarptautinė apskaita siūlo plačias kursus apskaitos kartu su kursų Ekonomikos ir verslo administravimo. Ši koncentracija suteikia absolventas garso ugdymo pamatas apskaitos karjeros ar antrosios pakopos universitetines studijas. Tarptautinė apskaita laipsnį suteikiančias studentus su į daugelį dalykų įvairovė, įskaitant visus apskaitos aspektus žiniomis, ypač teisės aktus pagal Tarptautinius apskaitos standartus (TAS) ir JAV visuotinai pripažintus apskaitos principus (GAAP). Ji taip pat suteikia absolventams su švietimo pamatų iki pažangą per visą jų karjerą ir profesinį gyvenimą. ... [-]

Bahreinas Manama
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
8 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba