Palyginti verslo administravimo programas - Tarptautinių finansų studijos

BBA (bakalauro verslo administravimo) yra bakalauro programa, kuri rengia studentus verslo karjeros įvairovė. Studentai, kurie užsidirba BBA yra pasirengę su įgūdžių ir išsilavinimo tęsti uždirbti savo MBZ. Kas yra Tarptautinės Finansų BBA? Per šią programą, mokiniai išmoks apie sudėtingame pasaulyje finansų ir kaip jis susijęs su pasaulyje. Kiekviena programa skirsis, tačia… Skaityti daugiau

BBA (bakalauro verslo administravimo) yra bakalauro programa, kuri rengia studentus verslo karjeros įvairovė. Studentai, kurie užsidirba BBA yra pasirengę su įgūdžių ir išsilavinimo tęsti uždirbti savo MBZ.

Kas yra Tarptautinės Finansų BBA? Per šią programą, mokiniai išmoks apie sudėtingame pasaulyje finansų ir kaip jis susijęs su pasaulyje. Kiekviena programa skirsis, tačiau studentai gali sužinoti apie verslo ciklus, kaip skirtingų šalių vyriausybės organizuoja pagrindines ekonominės veiklos priežastis, o tarptautinės ekonominės diferenciacijos ir integracijos procesus. Klasės taip pat gali apimti finansinės analizės, apsaugos vertinimus, portfelio teorija, rizikos ir grąžos, pinigų laiko vertės ir veiksmingą rinkos teorijų sąvokas.

Finansai yra daugelio korporacijų ir kitų organizacijų branduolys, ir absolventai su tarptautine finansų laipsnį turės karjeros įvairovė pasirinkti iš po baigimo.Ši programa yra puikus tiems, kurie mėgsta keliauti ir nori bendrauti ir veikti be kitų kultūrų.

Išlaidos, susijusios su uždirba tarptautinių finansų laipsnį gali skirtis gana šiek tiek iš vienos vietos į kitą. Veiksniai, susiję įtraukti mokyklos reputaciją, programos trukmė, ir kitos susijusios mokesčius. Studentai turėtų gauti ryšį su mokyklomis ir sužinoti, ką konkrečiai mokslą ir mokesčiai turėtų būti tikimasi.

Studentai įgijo žinių apie rinkodaros, finansinės analizės, valdymo ir konsultavimo, kuris suteikia jiems kvalifikaciją įvairių sričių užimtumo srityse. Darbdaviai gali apimti draudimo bendrovių, bankų, vertybinių popierių biržų ir NVO. Taip pat yra karjeros pozicijas laisvų skirtingose ​​viešojo sektoriaus įstaigų, mokslinių tyrimų ir žiniasklaidos institutų ir prekybos bendroves. Tarptautiniai galimybės apima užsienio reikalų ministerijų, prekybos ministerijas, ir tarptautinėmis organizacijomis.

Negalima atidėlioti savo išsilavinimą ilgiau. Naudojant mūsų didelę internetinę duomenų bazę yra greitas ir paprastas. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
Yuan Ze University & College of Management
Taoyuan, Taivanas

Mes siūlome dvi pagrindines koncentracijas - tarptautinius finansus ir globalų verslo valdymą - ugdyti EBBA studentų supratimą apie profesines finansines ir verslo koncepcijas ... +

Mes siūlome dvi pagrindines koncentracijas - tarptautinius finansus ir globalų verslo valdymą - ugdyti EBBA studentų supratimą apie profesines finansines ir verslo koncepcijas, kad būtų galima tobulinti jų analitinius įgūdžius. Studentai yra skatinami imtis BBA koncentracijos kaip antrinės koncentracijos patenkinti savo akademinius poreikius ar profesinius interesus. -
BBA
Dieninės
4 metai
Anglų
Rgs. 2020
Universiteto miestelis