close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti 2 verslo administravimo programas - Tarptautiniai santykiai

Verslo administravimo bakalauras (BBA) yra bakalauro laipsnį, kad yra pritaikytas studentams, kurie nori sutelkti savo studijų sritį, kaip gauti verslo įgūdžių. Užbaigti BBA programa gali nutiesti kelią į plataus asortimento verslo karjeros, arba rodyti kelią į tolesnį tyrimą. Kas yra BBA Tarptautinių santykių? BBA Tarptautinių santykių yra verslo orientuota programa, kuri reng… Skaityti daugiau

Verslo administravimo bakalauras (BBA) yra bakalauro laipsnį, kad yra pritaikytas studentams, kurie nori sutelkti savo studijų sritį, kaip gauti verslo įgūdžių. Užbaigti BBA programa gali nutiesti kelią į plataus asortimento verslo karjeros, arba rodyti kelią į tolesnį tyrimą.

Kas yra BBA Tarptautinių santykių? BBA Tarptautinių santykių yra verslo orientuota programa, kuri rengia studentus įvesti tarptautinio verslo srityje. Be kursų verslo administravimo, organizavimo ir finansavimo, Tarptautinių santykių BBA paprastai apima kursus užsienio politikos, vietovių studijoms, o taikos ir konfliktų studijų. Studentai įgis verslo įgūdžių, reikalingų sėkmingai šiandienos pasaulio ekonomikoje.

Yra daug priežasčių pasirinkti tarptautinių santykių BBA.Tarptautiniai santykiai programų aprūpinti studentus su įgūdžių, kurie gali sukelti į sėkmę ne tik verslo aplinkoje, bet ir įvairių sričių, iš socialinio darbo su žiniasklaida į vyriausybės darbą. Šiandien daugelis korporacijos veikti tarptautiniu mastu, suteikiant papildomą pranašumą verslo administravimo absolventų, kurie taip pat įgudę tarptautiniuose santykiuose.

Dauguma BBA programos trukti nuo trijų iki keturių metų baigti su išlaidomis ir konkrečią programą, ilgis svyruoja remiantis mokyklos, kuri siūlo ją. Studentai, kurie domisi BBA tarptautiniuose santykiuose reikia mokslinių tyrimų programas ir kontaktinius institucijas tiesiogiai gauti tikslią informaciją.

Daugelis studentų, siekiančių BBA laipsnį bet kokios rūšies tęsti įvesti verslo pasaulyje, atsižvelgiant pozicijas su rimta ekonomikos augimo potencialas. Daugiausia dėmesio skiriant tarptautinių santykių, BBA taip pat gali sukelti karjeros politikoje, diplomatijos ir kariuomenės.Didelė dalis BBA studentams pasirinkti naudoti savo tarptautiniuose santykiuose žinias prisijungti arba rasti organizacijas, teikiančias skurdo, nelaimių ir medicinos pagalbą visame pasaulyje.

A tarptautinių santykių BBA gali atverti galimybių pasaulį, todėl įvairių ir įdomių karjeros galimybes. Norėdami sužinoti daugiau, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
Mind Development Academy
Cape Town, Pietų Afrikos Respublika

Tarptautinių santykių bakalauras (BS) programos tikslas - padėti studentams įgyti visuotinę perspektyvą, kuri papildytų jų interesų sritis ir profesinius tikslus, tuo pačiu me ... +

Tarptautinių santykių bakalauras (BS) programos tikslas - padėti studentams įgyti visuotinę perspektyvą, kuri papildytų jų interesų sritis ir profesinius tikslus, tuo pačiu metu sukūrę įgūdžių, reikalingų veikti pasaulinėje aplinkoje. Tarptautinių santykių bakalauras (BS) programa siūloma internetu nuotoliniu būdu. -
BBA
Dieninės
Dalinės
Anglų
Internetinės
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia