Filter
Verslo Administravimas
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 3 verslo administravimo programas - Tarptautiniai santykiai

Verslo administravimo bakalauras (BBA) yra bakalauro laipsnį, kad yra pritaikytas studentams, kurie nori sutelkti savo studijų sritį, kaip gauti verslo įgūdžių. Užbaigti BBA programa gali nutiesti kelią į plataus asortimento verslo karjeros, arba rodyti kelią į tolesnį tyrimą.

Kas yra BBA Tarptautinių santykių? BBA Tarptautinių santykių yra verslo orientuota programa, kuri rengia studentus įvesti tarptautinio verslo srityje. Be kursų verslo administravimo, organizavimo ir finansavimo, Tarptautinių santykių BBA paprastai apima kursus užsienio politikos, vietovių studijoms, o taikos ir konfliktų studijų. Studentai įgis verslo įgūdžių, reikalingų sėkmingai šiandienos pasaulio ekonomikoje.

Yra daug priežasčių pasirinkti tarptautinių santykių BBA.Tarptautiniai santykiai programų aprūpinti studentus su įgūdžių, kurie gali sukelti į sėkmę ne tik verslo aplinkoje, bet ir įvairių sričių, iš socialinio darbo su žiniasklaida į vyriausybės darbą. Šiandien daugelis korporacijos veikti tarptautiniu mastu, suteikiant papildomą pranašumą verslo administravimo absolventų, kurie taip pat įgudę tarptautiniuose santykiuose.

Dauguma BBA programos trukti nuo trijų iki keturių metų baigti su išlaidomis ir konkrečią programą, ilgis svyruoja remiantis mokyklos, kuri siūlo ją. Studentai, kurie domisi BBA tarptautiniuose santykiuose reikia mokslinių tyrimų programas ir kontaktinius institucijas tiesiogiai gauti tikslią informaciją.

Daugelis studentų, siekiančių BBA laipsnį bet kokios rūšies tęsti įvesti verslo pasaulyje, atsižvelgiant pozicijas su rimta ekonomikos augimo potencialas. Daugiausia dėmesio skiriant tarptautinių santykių, BBA taip pat gali sukelti karjeros politikoje, diplomatijos ir kariuomenės.Didelė dalis BBA studentams pasirinkti naudoti savo tarptautiniuose santykiuose žinias prisijungti arba rasti organizacijas, teikiančias skurdo, nelaimių ir medicinos pagalbą visame pasaulyje.

A tarptautinių santykių BBA gali atverti galimybių pasaulį, todėl įvairių ir įdomių karjeros galimybes. Norėdami sužinoti daugiau, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Tarptautiniai santykiai

Mind Development Academy

Tarptautinių santykių bakalauras (BS) programos tikslas - padėti studentams įgyti visuotinę perspektyvą, kuri papildytų jų interesų sritis ir profesinius tikslus, tuo pač ... [+]

Apie

Tarptautinių santykių bakalauras (BS) programos tikslas - padėti studentams įgyti visuotinę perspektyvą, kuri papildytų jų interesų sritis ir profesinius tikslus, tuo pačiu metu sukūrę įgūdžių, reikalingų veikti pasaulinėje aplinkoje. Tarptautinių santykių bakalauras (BS) programa siūloma internetu nuotoliniu būdu. Vertinant akademinius įrašus ir gyvenimo patirtį, AIU darbuotojai, dirbantys kartu su fakultetu ir akademiniais patarėjais, padės mokiniams kurti pagal individualų užsakymą sukurtą programą. Šis lankstumas patenkinti studentų poreikius retai aptinkamas kitose nuotolinio mokymo programose. Mūsų internetinė programa nereikalauja, kad visi studentai imtųsi tų pačių dalykų / kursų, naudotų tas pačias knygas ar mokymosi medžiagą. Vietoj to, internetinis bakalauras tarptautinių santykių (BS) studijų programos yra sukurtas atskirai studentas ir akademinis patarėjas. Jame konkrečiai aptariamos stipriosios ir silpnosios pusės, atsižvelgiant į rinkos galimybes studento pagrindinėje ir numatytoje darbo srityje. Suprasti, kad pramonė ir geografiniai veiksniai tur ÷ tų tur ÷ ti įtakos mokymo turinio turiniui, o ne standartizuotas vientisas dizainas yra unikalaus AIU požiūrio į suaugusiųjų švietimą bruožas. Ši filosofija skirta dinamiškai ir nuolat besikeičiančiai darbo profesionalų aplinkai, padedant suaugusiems studentams siekti profesinių ir asmeninių tikslų pagal studijų programą.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Keiptaunas
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 4 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Antalya Bilim University

... [+]

[-]
Turkija Antalija
Rugsėjis 2020
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Geneva Business School

Šis bakalauras skirtas suteikti studentams būtinus įrankius ir žinias, kad taptų sėkmingu vadovu tarptautinėse organizacijose, suprasdamas pagrindinius veiksnius, kurie d ... [+]

Šis bakalauras skirtas suteikti studentams būtinus įrankius ir žinias, kad taptų sėkmingu vadovu tarptautinėse organizacijose, suprasdamas pagrindinius veiksnius, kurie daro įtaką tarptautinei politikai, diplomatijai ir užsienio reikalams.

Studentai ugdys tarptautinių žmogaus teisių, tarpvalstybinių klausimų, tarptautinių organizacijų, kibernetinės diplomatijos, bendradarbiavimo politikos, ginkluotųjų pajėgų ir visuomenės supratimą, gamtos išteklių konfliktus ir kt.

Per šią programą studentai:Gebės aktyviai dirbti kuriant diplomatinę strategiją.Įdiegti realius sprendimus, kaip valdyti esamas pasaulines krizes.Susipažinkite su pasaulinėmis kultūromis ir socialiniais tinklais.Sukurkite kontaktus su diplomatinėmis organizacijomis ir personalu, kad sustiprintumėte pasaulinį ryšį ir viziją.FaktaiTrukmė: 3 metaiKreditai: 180 ECTSKalba: AnglųVartojimas: vasario ir rugsėjo mėnSuteiktas laipsnis: Tarptautinio verslo vadybos bakalauras su tarptautinių santykių specializacijaPerkėlimo galimybės: mes siūlome savo studentams galimybę pereiti per semestrą tarp mūsų Ženevos ir Barselonos miestelių.Stažuotės: suteikiame prieigą prie stažuotės galimybių tarptautinėse įmonėse ir organizacijose.Programa... [-]
Šveicarija Ženeva Ispanija Barselona Madridas  + 1 Daugiau
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba