Filter
Verslo Administravimas
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 3 verslo administravimo programas - Tarptautinio verslo administravimo studijos

BBA (Verslo administravimo bakalauras) yra bakalauro laipsnį, kad studentai siekia, kad atvyktų į pasaulį iš verslo. Klasės gali būti imtasi internete, ne verslo mokyklų ar verslo departamentų valstybinių universitetų.

Kas yra Tarptautinio verslo administravimo BBA? Ši programa rengia studentus pasaulio verslo praktikos karjerą. Kiekviena programa skirsis, tačiau studentai gali imtis klases, kurie orientuoti į praktinių ir teorinių klausimų tiek regioninių ir pasaulinių organizacijų, siekiant aprūpinti juos realaus pasaulio žinias. Išsilavinimas taip pat gali įtraukti socialinius ir etinius įsipareigojimus, susijusius su verslo praktika. Klasės gali būti tarptautinės rinkodaros, apskaitos, tarptautinio verslo logistikos, kultūrų valdymo, tarptautinių finansų, pasaulinę konkurencinę strategiją ir derybų ir konfliktų valdymas.

Kadangi ši programa turi tarptautinį dėmesį, studentai naudos, kad jie atitinka kolegoms studentams ir dėstytojams iš viso, kuris pagerina savo kultūrinę patirtį. Absolventai gali pasirinkti dirbti daugelyje sričių pasaulyje, ir laipsnis taip pat rengia jiems eiti uždirbti Išplėstinė laipsnis.

Tarptautinės verslo administravimo bakalauras gali būti gautos mokyklose visame pasaulyje. Išlaidas, susijusias su tokio laipsnio, gali skirtis priklausomai nuo programos, vietą mokykloje, ir kitų mokesčių trukmę. Tyrimai ir keletą institucijas ir tada pasikalbėti su jais tiesiogiai apie tai, ką galima tikėtis finansiškai.

Pelningiausi tarptautinio verslo administravimo BBA suteikia absolventams tvirtą pagrindą tarptautinių pozicijų skaičių. Kai gali rinktis patekti į darbo rinką ir pardavimų pozicijoms arba mažesnės valdymo pozicijas tarptautinių kompanijų. Specialistė plotus gali būti įtraukti apskaitos, žmogiškųjų išteklių valdymą, rinkodarą ir pardavimus, ar finansų.Kai kurie studentai taip pat pasirinkti vykdyti savo MBZ prieš ieškant karjerą.

Nešvaistyk daugiau laiko. Pradėti ieškote puikus tarptautinio verslo administravimo programą dabar. Naudojant mūsų internetinę duomenų bazę, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai pasirinkai mokykloje užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

3 Rezultatai Tarptautinio verslo administravimo studijos

Canadian University of Bangladesh

Tuo bakalauro lygio, mokykla siūlo bakalauro verslo administravimo (BBA), ketverių metų programa, kuri rengia studentus tobulėti sudėtingas verslo aplinkoje arba aukštojo ... [+]

Verslo mokykla siekiama gaminti aukštos kokybės absolventus, kurie galės atsidurti aukščiausią reitingą pozicijas vietos ir pasaulio kompanijų. Mokykla siūlo tiek bakalauro ir post studijų programas.

Pirmosios pakopos studijų, Mokykla siūlo Verslo administravimo bakalauras (BBA), Ketverių metų programa, kuri rengia studentus tobulėti sudėtingas verslo aplinkoje arba aukštojo akademinių studijų. Verslo mokykla sujungia geriausią praktiką iš akademinės bendruomenės ir pramonės ir siekia skleisti šiuolaikinę verslo praktiką savo absolventų.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai Minimalus VPS 2.5 tiek SSC ir SAK egzaminus arba ekvivalentu, Arba bent vienas VPS 2,00, bet bendra VPS 6,00 iš SSC ir SSK, Arba O'Level 5 dalykai, kurių minimalus VPS 2,50 & A'Level į 2 dalykus, kurių minimalus VPS 2,00 (A = 5, b = 4, c = 3, d = 2, E = 1) Arba vidutinė 450 ženklų iš 800 Ged su penkių dalykų (žemiau 410 bet kurį dalyką neleidžiama) Ar Sūnūs / dukros laisvės kovotojų su apibendrinta VPS 5,00 iš SSC ir SSK. Programos struktūra ... [-]
Bangladešas Daka
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Hong Kong Baptist University (HKBU) School of Business

Verslo administravimo bakalauras (Hons) programa (Koncentracija neapibrėžta) yra integruotas bendrojo lavinimo ir aukštos kokybės verslo studijų derinys. Jis skirtas tiem ... [+]

Apžvalga

Verslo administravimo bakalauro (Hons) programa yra integruotas bendrojo lavinimo ir aukštos kokybės verslo studijų derinys. Tai siūlo septynias verslo studijų koncentracijas, kurios yra:

Apskaitos koncentracijaTaikomosios ekonomikos koncentracijaVerslumo koncentracijaFinansų koncentracijaŽmogiškųjų išteklių valdymo koncentracijaInformacinės sistemos ir e. Verslo valdymo koncentracijaRinkodaros koncentracija

Programa taiko mišrų priėmimo metodą. Studentai gali pasirinkti priimti į BBA (Hons) arba BBA (Hons) - apskaitos koncentraciją. Priimti studentai, į BBA (Hons), gali ištirti skirtingas koncentracijas, užpildę bendrą 1 metų programą ir privalo deklaruoti savo koncentraciją iki 1 kurso pabaigos.... [-]

Honkongas Kovlongo tangas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Kedge Business School

Tarptautinė BBA yra Kedge Business School tarptautinė bakalauro programa, suteikianti studentams ne mažiau kaip 2 metus užsienyje ir 1 metų profesinės patirties. ... [+]

2 metai Prancūzijoje, 2 metai užsienyje

Tarptautinė BBA yra Kedge Business School tarptautinė bakalauro programa, suteikianti studentams ne mažiau kaip 2 metus užsienyje ir 1 metų profesinės patirties.

Su savo 120 puikių akademinių partnerių ir įvairių kūrinių, ši programa leidžia jums sukurti tikrai pasaulinį kalibravimą.

Jūs sukursite tvirtą CV, kuris pritrauks tarptautinius ir daugiakultūrinius įdarbinimo darbuotojus ir patenkins augantį tarptautinių kandidatų poreikį verslo pasaulyje.

Marselio universitetas:

„Calumques“ nacionaliniame parke įsikūręs „Luminy“ miestelis modernioje architektūroje yra gamtinėje aplinkoje. Jis yra 20 minučių nuo miesto centro autobusu ir keli kilometrai nuo Cassis. Marselis yra vienas iš saulėtų miestų Prancūzijoje su 300 dienų saulėje per metus. „Luminy“ universitetas apima beveik 15 000 m² ploto, teikiant novatoriškiausias priemones ir mokymo įrangą.... [-]

Prancūzija Marseilis
Susisiekti su mokykla
Anglų,Prancūzų kalba
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba