Palyginti verslo administravimo programas - Transporto vadyba

BBA (bakalauro verslo administravimo) yra bakalauro laipsnį, kad trunka nuo trejų iki penkerių metų užbaigti. Studentai sutelkti didžiąją dalį savo laiko verslo koncepcijas ir renkantis specialybę ir karjeros dėmesio. Kas yra transporto valdymo BBA? Ši programa pagrindinis dėmesys skiriamas užtikrinti, kad reikiama informacija, medžiagos, ir žmonės į teisingą vietą reikiamu l… Skaityti daugiau

BBA (bakalauro verslo administravimo) yra bakalauro laipsnį, kad trunka nuo trejų iki penkerių metų užbaigti. Studentai sutelkti didžiąją dalį savo laiko verslo koncepcijas ir renkantis specialybę ir karjeros dėmesio.

Kas yra transporto valdymo BBA? Ši programa pagrindinis dėmesys skiriamas užtikrinti, kad reikiama informacija, medžiagos, ir žmonės į teisingą vietą reikiamu laiku logistika. Studentai dažnai studijuoti skirtingus aspektus vandens, geležinkelio ir kelių transportu, kurios gali apimti rinkodaros, planavimo, organizavimo ir valdymo transportavimo procesus. Kitos akcentų yra remonto ir priežiūros transporto priemonės, taip pat laivybos ir logistikos. Daugelis programų, taip pat siūlyti stažuotes ar studijuoti užsienyje, galimybes.

Už studijuojančių šį karjeros srityje nauda yra daug. Jie turi įgūdžių, kaip elgtis su sudėtingoje aplinkoje ir dirbti su naujais pokyčiais.Tie, kurių mokyklos siūlo realaus pasaulio projektus ir patirtį, taip pat turi konkurencinį pranašumą, palyginti su kitomis, be paties išsilavinimo.

Mokslą ir mokesčius, susijusius su transporto valdymo laipsnį gali skirtis priklausomai nuo programos. Mokyklos visame pasaulyje pasiūlyti šį laipsnį, todėl mokykloje vieta yra didelis faktorius. Programos trukmė ir stažuotės mokesčiai, taip pat aspektai, į kuriuos reikia apsvarstyti. Tai gera idėja kreiptis į mokyklas išsiaiškinti konkrečius finansinius įsipareigojimus.

Bakalauro laipsnis transportu dažnai parengti absolventus pradinio lygio pozicijų į karjeros numerį. Laikui bėgant, o kartais ir su papildomo ugdymo, asmenys gali judėti laiptais į vadovaujančias pareigas. Karjeros galimybės dažnai yra su nacionaliniais arba tarptautiniais gamybos įmonių, transporto imones, ar komercinių įmonių. Absolventai gali pasirinkti sutelkti savo karjerą dėl konkrečios specialybės, tokios kaip aviacijos ar vandens transportu.

Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
American University Of Technology
Lebanon Online, Libanas

Transporto valdymo prižiūri kūrimą ir priežiūrą transportavimo sistemų. Laivybos verslo yra svarbus ir naujas įdomias pagrindinis. Šis svarbus tarnauja plinta laivybos verslą ... +

Transporto valdymo prižiūri kūrimą ir priežiūrą transportavimo sistemų. Laivybos verslo yra svarbus ir naujas įdomias pagrindinis. Šis svarbus tarnauja plinta laivybos verslą tarp naujos kartos. Ji taip pat padeda mažinti pramonės poreikius spragą. -
BBA
Dieninės
Anglų
Spal. 2020
Universiteto miestelis