Filter
Verslo Administravimas
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti verslo administravimo programas - Transporto vadyba

BBA (bakalauro verslo administravimo) yra bakalauro laipsnį, kad trunka nuo trejų iki penkerių metų užbaigti. Studentai sutelkti didžiąją dalį savo laiko verslo koncepcijas ir renkantis specialybę ir karjeros dėmesio.

Kas yra transporto valdymo BBA? Ši programa pagrindinis dėmesys skiriamas užtikrinti, kad reikiama informacija, medžiagos, ir žmonės į teisingą vietą reikiamu laiku logistika. Studentai dažnai studijuoti skirtingus aspektus vandens, geležinkelio ir kelių transportu, kurios gali apimti rinkodaros, planavimo, organizavimo ir valdymo transportavimo procesus. Kitos akcentų yra remonto ir priežiūros transporto priemonės, taip pat laivybos ir logistikos. Daugelis programų, taip pat siūlyti stažuotes ar studijuoti užsienyje, galimybes.

Už studijuojančių šį karjeros srityje nauda yra daug. Jie turi įgūdžių, kaip elgtis su sudėtingoje aplinkoje ir dirbti su naujais pokyčiais.Tie, kurių mokyklos siūlo realaus pasaulio projektus ir patirtį, taip pat turi konkurencinį pranašumą, palyginti su kitomis, be paties išsilavinimo.

Mokslą ir mokesčius, susijusius su transporto valdymo laipsnį gali skirtis priklausomai nuo programos. Mokyklos visame pasaulyje pasiūlyti šį laipsnį, todėl mokykloje vieta yra didelis faktorius. Programos trukmė ir stažuotės mokesčiai, taip pat aspektai, į kuriuos reikia apsvarstyti. Tai gera idėja kreiptis į mokyklas išsiaiškinti konkrečius finansinius įsipareigojimus.

Bakalauro laipsnis transportu dažnai parengti absolventus pradinio lygio pozicijų į karjeros numerį. Laikui bėgant, o kartais ir su papildomo ugdymo, asmenys gali judėti laiptais į vadovaujančias pareigas. Karjeros galimybės dažnai yra su nacionaliniais arba tarptautiniais gamybos įmonių, transporto imones, ar komercinių įmonių. Absolventai gali pasirinkti sutelkti savo karjerą dėl konkrečios specialybės, tokios kaip aviacijos ar vandens transportu.

Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Transporto vadyba

American University Of Technology

Transporto valdymo prižiūri kūrimą ir priežiūrą transportavimo sistemų. Laivybos verslo yra svarbus ir naujas įdomias pagrindinis. Šis svarbus tarnauja plinta laivybos ve ... [+]

Kas yra transporto valdymas ir logistika?

transporto valdymo prižiūri kūrimą ir priežiūrą transportavimo sistemų. Laivybos verslo yra svarbus ir naujas įdomias pagrindinis. Šis svarbus tarnauja plinta laivybos verslą tarp naujos kartos. Ji taip pat padeda mažinti pramonės poreikius spragą.

Kodėl tai svarbu?

Pristatymas tapo pagrindiniu ekonomikos sektorius ir svarbiausias veiksnys tarptautinėje prekyboje. Libane ir užsienyje, tapo sunku rasti kvalifikuotų darbuotojų transporto srityje.

Darbo galimybės yra daug, o, pramonės poreikius auga. Transportas yra svarbi, nes ji leidžia prekybą tarp žmonių, kuris savo ruožtu nustato civilizacijos.

Kokie mokosi šio svarbaus ne AUT nauda? ... [-]
Libanas Lebanon Online
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba