Palyginti verslo administravimo programas - Turizmo ir svetingumo vadyba

Verslo administravimo bakalauro laipsnis yra populiarus bakalauro laipsnio pasirinkimas. Paprastai jis laikomas bendruoju verslo laipsniu. Vidutinis užbaigimo laikas yra ketveri metai, nors tai gali užtrukti net penkerius ar daugiau metų. Kas yra BBA turizmo ir viešbučių valdymas? Tai studijų sritis, kuri suteikia įgūdžius ir žinias, kad priimtų esminius vaidmenis laisvalaikio indust… Skaityti daugiau

Verslo administravimo bakalauro laipsnis yra populiarus bakalauro laipsnio pasirinkimas. Paprastai jis laikomas bendruoju verslo laipsniu. Vidutinis užbaigimo laikas yra ketveri metai, nors tai gali užtrukti net penkerius ar daugiau metų.

Kas yra BBA turizmo ir viešbučių valdymas? Tai studijų sritis, kuri suteikia įgūdžius ir žinias, kad priimtų esminius vaidmenis laisvalaikio industrijoje, nuo teminių parkų ir kurortuose iki pramogų vietų. Bendrosios kursų temos gali apimti ekonomiką, funkcinį valdymą, apskaitą ir užsienio kalbas. Laipsnių programos gali būti orientuotos į vieną iš trijų sričių: maisto ir gėrimų valdymą, kelionių valdymą ar viešbučių valdymą. Patarėjas gali padėti asmenims pritaikyti laipsnį konkrečiam sektoriui sektoriuje, pavyzdžiui, kurortuose ar parodos stiliaus renginiuose.

Turizmo ir svetingumo valdymo studentai, norintys užimti didesnę atsakomybę, gali įgyti įgūdžių. Kritiškas mąstymas gali padėti spręsti problemas ir prižiūrėti personalą. Puikūs bendravimo įgūdžiai padeda vadovaujančiam asmeniui perduoti strateginius tikslus. Sprendimų priėmimo įgūdžiai gali padėti pakelti verslo laiptus ir kasdieniame gyvenime.

Turizmo ir svetingumo valdymo magistro programos gali būti siūlomos mokyklose visame pasaulyje. Kadangi mokymo programos ir vieta kinta, tai taip pat kainuoja. Asmenys turėtų tiesiogiai susisiekti su mokyklomis dėl informacijos apie kvalifikacijos ir priėmimo reikalavimus.

Turizmo ir svetingumo valdymo laipsnis gali paskatinti sėkmingą karjerą. Asmenys gali rasti kelionių kompanijų pozicijas vadovais ar produktų specialistais. Pozicijos viešbučių vadybininkams reikalingos studentams, kurių mokymo programos yra orientuotos į viešbučius. Jie valdo kasdienes turto ir personalo operacijas. Kurortų valdytojai prižiūri viso turto išteklius nuo rinkodaros ir reklamos iki svečių paslaugų ir personalo. Šios pozicijos yra labai ieškomos ir gali pasiūlyti konkurencingą atlyginimą tiems, kurie turi tinkamą įgūdžių.

Turizmo ir svetingumo vadybos bakalauro studijų programos įgijimas gali pradėti vykdyti karjerą kelionių ir laisvalaikio industrijoje. Internetinės klasės suteikia lankstumo, kurio reikia profesionalams, norintiems pasiekti savo tikslus. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
Rezekne University of Applied Sciences
Rēzekne, Latvija

Programa suteiks taikomųjų įgūdžių ir idėjų, susijusių su laisvalaikiu ir turizmu. Šis laipsnis bus skiriamas valdymo ir verslumo įgūdžių, reikalingų žmonėms, norintiems prisi ... +

Programa suteiks taikomųjų įgūdžių ir idėjų, susijusių su laisvalaikiu ir turizmu. Šis laipsnis bus skiriamas valdymo ir verslumo įgūdžių, reikalingų žmonėms, norintiems prisiimti didesnę atsakomybę organizacijoje arba norintiems pradėti naujas įmones, plėtrai. -
BBA
Dieninės
4 metai
Anglų
01 Vas. 2020
Universiteto miestelis