Verslo administravimo bakalauro programos Uzbekistane

Palyginti geriausias verslo administravimo programas Uzbekistane - 2018

Magistras

Verslo ir komercijos bakalauro studijas baigusiems absolventams dažnai yra suteikiamas verslo administravimo bakalauro laipsnis. Dieninės šio tipo studijos paprastai užtrunka apie ketverius metus.

Aukštasis mokslas yra svarbi dalis Uzbekistane kultūra, su šalies matome beveik 600.000 absolventų kasmet. Didelė dalis mokinių lanko aukštojo mokslo institucijas Uzbekistane už svaiginančius anglų kalbos kursus, kurie yra siūlomi.

Jau šiandien pradėkite savo verslo administravimo bakalauro programą Uzbekistane - 2018

Skaityti Daugiau

BA Verslo Administravimas (Hons)

Westminster International University in Tashkent
Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2018 Uzbekija Tashkent

Verslo administravimo meno bakalauras (apdovanojimai) yra trejų metų trukmės kursas, pripažintas visame pasaulyje. Tai yra pagrįsta "BA" (apdovanojimų) verslo kursu, kurį JK pateikia Vestminsterio universiteto Vestminsterio verslo mokykla (Londonas). [+]

Verslo administravimo meno bakalauras (apdovanojimai) yra trejų metų trukmės kursas, pripažintas visame pasaulyje. Tai yra pagrįsta "BA" (apdovanojimų) verslo kursu, kurį JK pateikia Vestminsterio universiteto Vestminsterio verslo mokykla (Londonas). BA (apdovanojimai) verslo administravimo tikslas - suteikti studentams išsilavinimą pagrindinėse verslo srityse, suprasti pagrindines teorijas, įrankius ir metodus.

Tai tiems, kurie nori:

Tapti generaliniu direktoriumi, kuris domina su verslu susijusią sritį, pavyzdžiui, rinkodara, apskaitaTapti profesionalu vienoje iš verslo sričių, pavyzdžiui, apskaitos, rinkodaros, finansų, valdymo, operacijų.Norint plėtoti savo verslą, kursas siūlo praktinį ir teorinį pagrindinių verslo priemonių ir koncepcijų supratimą, kad galėtumėte pradėti ir plėtoti savo verslą.Kurti mokomąją / akademinę karjerą sudėtingoje ir praktinėje temoje... [-]