Filter
Verslo administravimas
Vietnamas Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 2 geriausias verslo administravimo programas Vietname - 2019

BBA arba verslo administravimo bakalauras (Bachelor of Business Administration) - tai akademinis laipsnis, kuris yra suteikiamas sėkmingai pabaigusiems pirmosios pakopos akademinis ir su verslu glaudžiai susijusias studijas. Šio tipo studijų programos, į kurias yra įtraukiamos teorinės paskaitos ir praktinis darbas, paprastai trunka nuo trejų iki ketverių metų.

Vietnamas oficialiai Vietnamo Socialistinė Respublika, yra į rytus šalis, Indokinijos pusiasalio Pietryčių Azijoje. 2011 Vietnamas turėjo 163 universitetų (įskaitant vyresniuosius kolegijų ir institutų) iš viso.

Jau šiandien pradėkite savo verslo administravimo bakalauro programą Vietname - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Results

Ho Chi Minh City University of Technology

"HCMUT- Bach Khoa University " verslo administravimo programa suteikia studentams pagrindą ir pažangiausias valdymo žinias, apimančias įvairius aspektus, įskaitant rinkod ... [+]

"HCMUT- Bach Khoa University " verslo administravimo programa suteikia studentams pagrindą ir pažangiausias valdymo žinias, apimančias įvairius aspektus, įskaitant rinkodarą, planavimą, apskaitą, finansavimą ir gamybą.

"HCMUT-Bach Khoa" verslo administravimo programa suteikia studentams pagrindines ir pažangias žinias apie karjeros galimybes

Minkšti įgūdžiai, tokie kaip komandinis darbas, bendravimas, identifikavimas

Karjeros galimybė

Po baigimo studentai turės galimybę dirbti šiose srityse:

Verslo plėtra: rinkos tyrimai, verslo planavimas, bendruomenių santykiai, naujų produktų ir paslaugų kūrimas.ApskaitaInvesticijų analizė: investicinių projektų rengimas ir analizė, įmonių finansinė analizė, atsargų duomenų apdorojimas.AdministracinisGalimybė perkelti į mūsų partnerių universitetus JAV... [-]
Vietnamas Ho Chi Minh City
September 2019
Dieninės
4 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FPT University

... [+]

Absolventai, turintys didelį potencialą, taip pat turi aiškią galimybę įdarbinti tiesiogiai FPT dukterines kompanijas, veikiančias 19 pasaulio šalių.

KARJEROS GALIMYBĖS

Didelis verslo administravimo bakalauro laipsnio spektras reiškia, kad absolventai gali pasirinkti iš įvairių karjeros būdų įvairiuose verslo sektoriuose.

DARBO APMOKYMUOSE [-]
Vietnamas Hanoi
January 2020
Dieninės
3 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba