Verslo administravimo bakalauro programos Vietname

Palyginti 2 geriausias verslo administravimo programas Vietname - 2019

Magistras

BBA arba verslo administravimo bakalauras (Bachelor of Business Administration) - tai akademinis laipsnis, kuris yra suteikiamas sėkmingai pabaigusiems pirmosios pakopos akademinis ir su verslu glaudžiai susijusias studijas. Šio tipo studijų programos, į kurias yra įtraukiamos teorinės paskaitos ir praktinis darbas, paprastai trunka nuo trejų iki ketverių metų.

Vietnamas oficialiai Vietnamo Socialistinė Respublika, yra į rytus šalis, Indokinijos pusiasalio Pietryčių Azijoje. 2011 Vietnamas turėjo 163 universitetų (įskaitant vyresniuosius kolegijų ir institutų) iš viso.

Jau šiandien pradėkite savo verslo administravimo bakalauro programą Vietname - 2019

Skaityti Daugiau

Bachelor of Business Administration (BBA)

FPT University
Su bendrabučiu Dieninės 3 metų January 2019 Vietnamas Hanoi

[+]

Absolventai, turintys didelį potencialą, taip pat turi aiškią galimybę įdarbinti tiesiogiai FPT dukterines kompanijas, veikiančias 19 pasaulio šalių.

KARJEROS GALIMYBĖS

Didelis verslo administravimo bakalauro laipsnio spektras reiškia, kad absolventai gali pasirinkti iš įvairių karjeros būdų įvairiuose verslo sektoriuose.

DARBO APMOKYMUOSE [-]

Bakalauro verslo administravimas

Ho Chi Minh City University of Technology
Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2019 Vietnamas Ho Chi Minh City

"HCMUT- Bach Khoa University " verslo administravimo programa suteikia studentams pagrindą ir pažangiausias valdymo žinias, apimančias įvairius aspektus, įskaitant rinkodarą, planavimą, apskaitą, finansavimą ir gamybą. Minkšti įgūdžiai, tokie kaip komandinis darbas, bendravimas, identifikavimas [+]

"HCMUT- Bach Khoa University " verslo administravimo programa suteikia studentams pagrindą ir pažangiausias valdymo žinias, apimančias įvairius aspektus, įskaitant rinkodarą, planavimą, apskaitą, finansavimą ir gamybą.

"HCMUT-Bach Khoa" verslo administravimo programa suteikia studentams pagrindines ir pažangias žinias apie karjeros galimybes

Minkšti įgūdžiai, tokie kaip komandinis darbas, bendravimas, identifikavimas

Karjeros galimybė

Po baigimo studentai turės galimybę dirbti šiose srityse:

Verslo plėtra: rinkos tyrimai, verslo planavimas, bendruomenių santykiai, naujų produktų ir paslaugų kūrimas.ApskaitaInvesticijų analizė: investicinių projektų rengimas ir analizė, įmonių finansinė analizė, atsargų duomenų apdorojimas.AdministracinisGalimybė perkelti į mūsų partnerių universitetus JAV... [-]