Verslo administravimo bakalauro programos Vietname

Palyginti 2 geriausias verslo administravimo programas Vietname - 2018/2019

Magistras

Verslo administravimo bakalauro laipsnis (angliškai jis vadinamas Bachelor of Business Administration is yra trumpinamas BBA) - tai pirmosios pakopos akademinis laipsnis, kuris yra suteikiamas sėkmingai šio pobūdžio studijas baigusiems studentams. Dieninės šio tipo studijos paprastai trunka apie ketverius metus. Šio tipo studijas pasirinkę studentai paprastai nagrinėja tokias temas kaip komercija ir verslas.

Vietnamas oficialiai Vietnamo Socialistinė Respublika, yra į rytus šalis, Indokinijos pusiasalio Pietryčių Azijoje. 2011 Vietnamas turėjo 163 universitetų (įskaitant vyresniuosius kolegijų ir institutų) iš viso.

Jau šiandien pradėkite savo verslo administravimo bakalauro programą Vietname - 2018/2019

Skaityti Daugiau

Bakalauro verslo administravimo

Bach Khoa University (BKU)
Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2019 Vietnamas Ho Chi Minh City

Verslo administravimo programos BKU suteikia studentams su pagrindu ir pažangios žinių valdymo, kuris apima įvairius aspektus, įskaitant rinkodaros, planavimo, apskaitos, finansų, ir gamyba. Minkšti įgūdžiai, pavyzdžiui, komandinis darbas, bendravimas, nustatant ir sprendžiant problemas per praktinio mokymo taip pat siūlomi mūsų studentų kūrybingą, profesionalų, dinamiška ir konkurencinga ... [+]

Verslo administravimo programos BKU suteikia studentams su pagrindu ir pažangios žinių valdymo, kuris apima įvairius aspektus, įskaitant rinkodaros, planavimo, apskaitos, finansų, ir gamyba. Minkšti įgūdžiai, pavyzdžiui, komandinis darbas, bendravimas, nustatant ir sprendžiant problemas per praktinio mokymo taip pat siūlomi mūsų studentai kūrybiškai, profesionaliai, dinamišką ir konkurencingą tarptautinėje aplinkoje. Absolventai turės didelę darbo perspektyva tiek lokaliai, tiek tarptautiniu mastu daugelyje susijusių srityse, kaip buhalteriai, finansinės priežiūros specialistai, pardavimų, rinkodaros konsultantas, ir tt

Karjera galimybė

Po baigimo, studentai turės galimybę dirbti srityse:... [-]


Bachelor of Business Administration (BBA)

FPT University
Su bendrabučiu Dieninės 3 metų January 2019 Vietnamas Hanoi

[+]

Absolventai, turintys didelį potencialą, taip pat turi aiškią galimybę įdarbinti tiesiogiai FPT dukterines kompanijas, veikiančias 19 pasaulio šalių.

KARJEROS GALIMYBĖS

Didelis verslo administravimo bakalauro laipsnio spektras reiškia, kad absolventai gali pasirinkti iš įvairių karjeros būdų įvairiuose verslo sektoriuose.

DARBO APMOKYMUOSE [-]