Filter
Verslo Administravimas
Vietnamas Hanoi Hanoi Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios Verslo administravimo bakalauro programos in Hanoi Vietnamas 2019

Verslo administravimo bakalauro laipsnis paprastai yra suteikiamas sėkmingai verslo studijas, kurios įprastai trunka ketverius metus pabaigusiems specialistams. Šio tipo studijų programos yra orientuotos į esminius verslo principus. Tačiau studentai taip pat dažnai gali rinktis ir tam tikrą specializaciją bei rinktis laisvai pasirenkamuosius dalykus ir taip prisidėti prie jų išsilavinimo.

Vietnamas siūlo įvairių įvairių nuostabiu taikikliai. Studentai gali mėgautis gamtos grožiu šalies, Studentai, kurie keliauja į Vietnamą bus sužavėtas didžiųjų miestų, rinkų ir parduotuvių, kurios yra skirtingai nieko šioje planetoje. Universitetas įėjimas Vietnamas remiantis balų, pasiektus egzaminą.

Hanojus yra istorinėje sostinėje Vietname. Jei studentas yra gerai išmanantis vietnamiečių, Hanojus gyvena vieni iš geriausių universitetų šalyje ir visame Pietryčių Azijoje.

Peržiūrėti visas verslo administravimo programas in Hanoi Vietname 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

FPT University

... [+]

Absolventai, turintys didelį potencialą, taip pat turi aiškią galimybę įdarbinti tiesiogiai FPT dukterines kompanijas, veikiančias 19 pasaulio šalių.

KARJEROS GALIMYBĖS

Didelis verslo administravimo bakalauro laipsnio spektras reiškia, kad absolventai gali pasirinkti iš įvairių karjeros būdų įvairiuose verslo sektoriuose.

DARBO APMOKYMUOSE [-]
Vietnamas Hanoi
Sausis 2020
Dieninės
3 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba